Výsledky - Mikulášské haly 2006
hala Otakara Jandery ve Stromovce
dne : 11.12.2006
Pořadatel : PSK Olymp Praha - oddíl atletiky
informace: www.atletika-olymp.cz
Poznámka: Omlouváme se za pozdní vyvěšení výsledků, které bylo zapříčiněno, technickým probléme na PC.
Běh Dr. Příjmení Jméno Datum narození Oddíl Pořadí Výkon
60m 1 1. Ján Jan 20.2.93 TJ Spartak Vlašim 1 9.71
př. 2. Maskalaz Martin 31.12.93 SK ZŠ Jeseniova 2 9.98
žci 3. Smeták David 28.3.93 SK ZŠ Jeseniova 3 10.79
ml. 4. Šimeček Stanislav 28.5.93 ASK Slavia 4 10.83
2 1. Kříž Radek 26.6.94 USK 1 11.43
2. Matouš Jakub 11.9.93 SK ZŠ Jeseniova 2 12.01
3. Zavadil Patrik 94 ŠAK Novoborská 3 12.41
4. Slezák Tomáš 22.8.95 AK Chem. Litvínov 4 13.09
5. Sýkora Tomáš 15.2.93 ASK Slavia 5 13.42
3 1. Zerza Lukáš 28.2.93 SK ZŠ Jeseniova 1 10.19
2. Ondračka Daniel 20.11.93 USK 2 10.69
3. Karlík Tomáš 21.2.94 USK 3 11.75
4. Krejča Pavel 7.1.93 TJ Spartak Vlašim 4 11.82
5. Antisiou Christian 22.1.94 SK ZŠ Jeseniova 5 11.89
60m 4 1. Šimková Barbora 31.5.93 USK 1 10.36
př. 2. Nejedlová Michaela 28.2.93 ASK Slavia 2 10.55
žně 3. Hrušková Lucie 11.6.94 SK Vinohrady 3 10.79
ml 4. Süssnerová Veronika 18.5.94 AC Česká Lípa 4 11.83
5. Hlaváčková Šárka 24.1.95 TJ Spartak Vlašim 5 11.88
6. Hubatová Anna 31.12.93 PSK Olymp 6 12.99
5 1. Kolorosová Alžběta 6.2.93 SK Kotlářka 1 10.82
2. Lohrová Tereza 8.5.93 USK 2 11.56
3. Korousová Kristýna 20.1.95 USK 3 12.55
4. Vodičková Gabriela 23.8.94 USK 4 12.64
5. Hošková Emílie 15.10.95 AK Chemopetrol Lit. 5 13.71
6 1. Táborská Jitka 2.6.94 SK Aktis Praha 1 10.15
2. Nováková Magda 27.9.93 Union Cheb 2 10.95
3. Rutteová Štěpánka 5.5.94 AC Česká Lípa 3 11.76
4. Brzobohatá Adéla 11.12.93 USK 4 11.82
60m 7 1. Bajtlerová Sylva 27.10.93 AC Kovošrot 5 13.56
př. 2. Procházková Barbora 91 AC Česká Lípa 1 9.93
žně 3. Hacová Veronika 29.6.93 AC Kovošrot 2 11.89
st 4. Petříčková Erika 11.10.93 AC Kovošrot 3 11.97
5. Benešová Anna 29.7.93 AC Kovošrot 4 13.43
8 1. Hnízdilová Alžběta 3.9.92 USK 1 9.85
2. Klečková Michaela 3.3.92 ASK Slavia 2 10.13
3. Galertová Alena 18.8.92 USK 3 10.20
4. Pazderová Lucie 28.8.91 Tepo Kladno 4 10.25
5. Sachová Zuzana 19.8.92 SK ZŠ Jeseniova 5 10.82
6. Kalosková Lucie 92 AC Česká Lípa 6 11.18
60m 9 1. Jirman Jakub 9.1.91 Dukla 1 8.82
př. 2. Černík Lukáš 28.8.91 USK 2 9.31
žci 3. Dvořák Dominik 9.6.92 USK 3 9.38
st. 4. Kuptík Ondřej 11.7.91 Spartak Praha 4 4 9.78
5. Čejka Pavel 18.10.91 AC Kovošrot 5 9.83
6. Hradil Daniel 3.1.91 AC Kovošrot DNF
10 1. Mucala Jan 31.8.91 Usk 1 8.95
2. Kašpar  Petr 6.9.91 SP4 2 9.18
3. Alfery Jan 21.4.92 USK 3 9.41
4. Němec Tomáš 24.7.92 USK 4 9.71
5. Vodrážka Prokop 12.10.91 USK 5 10.01
6. Janda Martin 27.2.92 ASK Slavia 6 10.26
11 1. Němeček Daniel 11.8.91 ASK Slavia 1 8.91
2. Šroub Jan 9.8.91 SK ZŠ Jeseniova 2 8.96
3. Iglic Marko 8.4.91 ASK Slavia 3 9.65
4. Votinský Ondřej 7.1.92 SK Kotlářka 4 10.00
5. Mai Walter 15.12.92 SK ZŠ Jeseniova 5 10.70
6. Dvořák  Luboš 28.6.92 AK Chemopetrol Lit. 6 11.87
60m 12 1. Zezulák Jiří 16.8.91 USK VŠEM 1 7.55
žci 2. Votinský Ondřej 7.1.92 SK Kotlářka 2 7.74
3. Abu Duyek Sadi 23.1.92 USK    3 7.76
4. Kaiser Dominik 14.3.93 USK VŠEM 4 7.76
5. Kašpar Petr 6.9.91 SP4 5 7.79
6. Vokoun Tomáš 1.4.92 AC Tepo Kladno 6 7.82
7. Škvára Tomáš SK ZŠ Jeseniova 7 7.86
8. Kebrle Lukáš 13.3.92 SK ZŠ Jeseniova 8 7.96
13 1. Pejšman David 17.3.91 TJ MDDM Ostrov 1 7.82
2. Kubernát Richard 15.4.91 AC Kovošrot 2 7.83
3. Kříž Štěpán 30.8.91 TJ MDDM Ostrov 3 7.84
4. Jirouš Patrik 5.11.91 SP4 4 7.88
5. Rádl Jakub 4.2.91 AC Kovošrot 5 8.06
6. Doubravský Tomáš 19.5.91 SK ZŠ Jeseniova 6 8.24
7. Kubánek Jan 19.2.92 PSK Olymp 7 8.27
8. Karhánek Jakub 18.3.92 SK Kotlářka 8 8.29
14 1. Černík Miroslav 1.1.92 Dukla 1 7.81
2. Janáček Petr 22.2.91 SK ZŠ Jeseniova 2 8.02
3. Lenghart Michal 14.3.92 SP4 3 8.07
4. Tomeš Jakub 13.1.91 AC Kovošrot 4 8.08
5. Rambousek Jan 20.3.92 Tepo Kladno 5 8.12
6. Melničuk Petr 9.8.92 AK Chemopetrol Lit. 6 8.16
7. Dvořák Michal 9.5.92 SK ZŠ Jeseniova 7 8.16
8. Říha Michal 11.11.91 AC Kovošrot 8 8.21
15 1. Sedláček Pavel 30.8.95 SK Kotlářka 1 8.99
2. Všelicha Radovan 1.6.94 SC Xaverov 2 9.26
3. Slezák Tomáš 22.8.95 AK Chemopetrol Lit. 3 10.01
4. Stejskal Jan 95 ŠSK Újezd n. Lesy 4 10.07
5. Foltman Petr 96 ŠSK Újezd n. Lesy 5 10.39
6. Stejskal Tomáš 95 ŠSK Újezd n. Lesy 6 10.47
7. Růžička Martin 96 ŠSK Újezd n. Lesy 7 10.89
8. Nicolas Viktor 14.6.98 PSK Olymp 8 11.39
16 1. Dadák Jiří 16.4.91 Sokol Vinohrady 1 8.12
2. Skala Jan 15.3.94 PSK Olymp 2 8.61
3. Kacovský Jan 19.8.95 PSK Olymp 3 9.83
4. Spouta Jakub 16.2.93 AC Kovošrot 4 9.95
5. Voborník Matěj 2.8.95 Union Cheb 5 10.08
6. Ginzel Martin 3.9.95 PSK Olymp 6 10.18
7. Rada Petr 14.12.97 PSK Olymp 7 10.31
8. Jůn Šimon 7.1.97 PSK Olymp 8 10.35
17 1. Chotěboř Tomáš 27.1.92 Dukla 1 8.52
2. Petrák Vojtěch 23.2.95 SK Aktis 2 9.01
3. Čihák Vojtěch 23.2.93 SK Kotlářka 3 9.24
4. Kříž Radek 26.6.94 USK 4 9.31
5. Vykoukal Matěj 19.3.93 ASK Slavia 5 9.47
6. Adamec Tomáš 13.10.94 USK 6 9.61
7. Vancl Martin 1.6.93 PSK Olymp 7 10.04
8. Vávra Jan 5.3.96 PSK Olymp 8 10.13
18 1. Drešer Jakub 11.11.94 PSK Olymp 1 8.88
2. Gregor Jiří 11.3.94 UNI Cheb 2 9.26
3. Netymach Vojtěch 25.9.95 3 9.36
4. Hölzel Vladan 4.10.94 USK 4 9.47
5. Kroupa Tomáš 27.9.92 PSK Olymp 5 9.54
6. Vítovec Josef 8.8.94 UNI Cheb 6 9.61
7. Němec Lukáš 7.4.95 USK 7 10.09
8. Sedláček Cyril 1.4.92 SK Kotlářka 8 11.20
19 1. Richter Jakub 7.4.92 Hvězda Pardubice 1 8.40
2. Roček Tomáš 24.5.94 Hvězda Pardubice 2 9.40
3. Chvevišťan Tomáš 20.11.94 UNI Cheb 3 9.47
4. Svoboda Jan 4.8.95 UNI Cheb 4 9.52
5. Machovec Josef 24.4.95 PSK Olymp 5 9.64
6. Sommer Vojtěch 8.6.96 PSK Olymp 6 9.94
7. Korbička Filip 1.9.94 UNI Cheb 7 10.03
8. Soukup Vít 21.12.95 Sokol Vinohrady 8 10.03
20 1. Král Lukáš 13.6.92 ASK Slavia 1 8.08
2. Koudelka Filip 30.10.91 USK 2 8.09
3. Ševčík Jaroslav 24.11.91 AC Kovošrot 3 8.20
4. Šulc Jakub 19.8.91 ASK Slavia 4 8.21
5. Valenta Petr 15.10.92 ASK Slavia 5 8.45
6. Bubík Jan 27.2.93 ASK Slavia 6 8.59
7. Maskaluk Martin 31.12.93 SK ZŠ jeseniova 7 8.61
8. Krejčí Tomáš 9.1.93 PSK Olymp 8 8.77
21 1. Koudelák petr 30.3.92 SP4 1 8.25
2. Svoboda  Daniel 4.6.93 SK ZŠ Jeseniova 2 8.31
3. Lohr petr 3.10.91 USK 3 8.35
4. Hlásek Daniel 9.9.93 SK ZŠ Jeseniova 4 8.48
5. Černý Jakub 19.2.93 ASK Slavia 5 8.53
6. Zerza Lukáš 28.2.93 SK ZŠ Jeseniova 6 8.72
7. Günter Miroslav 24.12.92 Aktis Praha 7 8.87
8. Valuček Ondřej 31.8.93 USK 8 9.09
22 1. Bukovský Tomáš 4.9.91 Jeseniova 1 8.56
2. Ungr Tomáš 92 Šak Novoborská 2 8.63
3. Šťastný Pavel 26.11.91 Jeseniova 3 8.70
4. Regál Ondřej 6.10.92 PSK Olymp 4 8.75
5. Chomát Martin 93 Šak Novoborská 5 8.79
6. Križánek Matouš 27.10.95 PSK Olymp 6 8.79
7. Antsiou Christian 22.1.94 Jeseniova 7 8.84
8. Vobecký Antonín 17.4.95 TJ Spartak Vlašim DNF
23 1. Novotný  Ondřej 19.1.92 SK ZŠ jeseniova 1 8.57
2. Procházka Jakub 7.7.92 AK Chemopetrol Lit. 2 8.64
3. Tirava Petr 31.3.94 UNI Cheb 3 8.77
4. Pavlov jakub 24.6.92 PSK Olymp 4 8.93
5. Marys Filip 12.10.93 USK 5 8.97
6. Toncar Jan 13.5.93 UNI Cheb 6 8.99
7. Berka Kryštof 20.1.94 USK 7 9.02
8. Jaroš Gabriel 19.1.94 SK Kotlářka 8 9.11
24 1. Koptík Ondřej 11.7.91 SP4 1 8.00
2. Vávra  Jan 13.2.93 Dukla 2 8.79
3. Šimeček Stanislav 28.5.93 ASK Slavia 3 8.87
4. Vrana Tomáš 21.3.93 Dukla 4 8.94
5. Novák petr 24.5.95 Aktis Praha 5 8.99
6. Vošický Jan 17.11.93 Sokol Vinohrady 6 9.10
7. Kunc Kryštof 22.9.94 Sokol Stodůlky 7 10.42
25 1. Papoušek Václav 3.5.94 SK Kotlářka 1 8.97
2. Šlapák Jiří 29.8.93 Hvězda Pardubice 1 8.97
3. Sýkora Tomáš 15.2.93 ASK Slavia 3 9.08
4. Krsek  Daniel 2.12.93 Ak Chemopetrol lit. 4 9.14
5. Kaštánek Daniel PSk Olymp 5 9.85
6. Pícha Ondřej 25.6.93 USK DNF
60m 26 1. Štěpánková Jana 26.9.91 SP4 1 8.29
žně 2. Rohlenová Nicole 14.11.93 SK ZŠ Jeseniova 2 8.36
3. Hlaváčková Šárka 27.1.95 Tj Spartak Vlašim 3 8.38
4. Procházková Barbora 91 AC Česká Lípa 4 8.40
5. Marešová Tereza 13.5.91 SK Aktis 5 8.48
6. Táborská Jitka 2.6.94 SK Aktis 7 8.61
7. Tomešová Tereza 18.1.94 Hvězda Pardubice 8 9.61
27 1. Štenglová Alexie 3.6.92 UNI Cheb 1 8.36
2. Makešová Kristýna 18.3.93 USK 2 8.48
3. Svobodová Radka 10.8.93 ASK Elna Počerady 3 8.64
4. Valtová Marta 5.3.91 ASK Elna Počerady 4 8.68
5. Sovadínová Žaneta 4.5.93 PSK Olymp 5 8.76
6. Vavříková Adéla 4.1.93 UNI Cheb 6 8.77
7. Fiedlerová Sabina 17.10.93 ASK Elna Počerady 7 8.81
8. Jeřábková Andrea 15.10.91 SP4 8 9.03
28 1. Antošová Tereza 12.11.91 Sokol Vinohrady 1 8.66
2. Hebká Karolína 5.6.91 SK ZŠ Jeseniova 2 8.75
3. Blažková Tereza 12.7.91 SK Vinohrady 3 8.76
4. Kučerová Aneta 22.1.91 PSK Olymp 4 8.87
5. Pavlicová Kateřina 20.9.93 SK Jeseniova 5 8.87
6. Horejší Daniela 12.3.94 ASK Elna Počerady 6 9.27
7. Nevrlová Michaela 1.4.93 ASK Elna Počerady 7 9.56
29 1. Zimová Klára 4.9.92 SK Jeseniova 1 8.66
2. Zakrzewská Alice 14.6.90 UNI Cheb 2 8.68
3. Černá  Klára 16.6.92 UNI Cheb 3 8.89
4. Mašková Iva 21.10.90 UNI Cheb 4 8.96
5. Šilorpiková Kateřina 19.5.93 SK Jeseniova 5 9.04
6. Gažůrová Veronika 1.5.92 PSK Olymp 6 9.16
7. Valentová Kamila 6.4.94 USK 7 9.59
8. Hachová Veronika 29.6.93 AC Kovošrot DNF
30 1. Polívková Michaela 31.1.93 AK Chemopetrol Lit. 1 10.41
2. Kristková Tereza 26.6.97 UNI Cheb 2 10.62
3. Polívková Daniela 2.8.97 AK Chemopetrol Lit. 3 10.80
4. Korbičková Alžběta 23.10.96 UNI Cheb 4 10.87
5. Válková Michaela 96 Šak Novoborská 5 11.08
31 1. Bešťáková Lucie 94 Šak Novoborská 1 9.74
2. Jarušková Sára 2.8.97 UNI Cheb 2 9.93
3. Benešová Anna 29.7.93 Ac Kovošrot 3 10.45
4. Foltmanová Kateřina 94 ŠSK Újezd n. Lesy 4 10.73
32 1. Vobecký Antonín 17.4.95 Spartak Vlašim 1 8.87
2. Šmídl Jakub 24.9.93 SK ZŠ Jeseniova 2 9.10
3. Laginov Anton 18.8.95 USK 3 9.86
4. Šána David 13.6.94 AC Tepo Kladno DG
33 1. Soukupová Barbora 9.7.98 PSK Olymp 1 8.91
2. Havlatová Dominika 22.12.95 PSK Olymp 2 9.36
3. Fridrichová Dominika 20.7.95 PSK Olymp 3 10.31
4. Jedličková Anna 27.4.96 PSK Olymp 4 10.85
5. Boučková Barbora 93 ŠSK Újezd n. Lesy 5 11.07
6. Mařasová Kristýna 96 ŠSK Újezd n. Lesy 6 11.66
7. Vavříková Anna 18.7.96 PSK Olymp 7 11.70
8. Šrámová Zuzana 22.2.98 UNI Cheb 8 11.80
34 1. Horová Tereza 96 Újezd 1 10.17
2. Vavříková Adéla 26.1.99 PSK Olymp 2 10.58
3. Šambergerová Barbora 7.3.97 TJ Klatovy 3 10.81
4. Blasková Kristýna 17.9.94 PSK Olymp 4 10.89
5. Dneboská Michaela 7.9.97 PSK Olymp 5 11.21
6. Vlčková Gabriela 29.11.93 PSK Olymp 6 12.71
7. Volfová Veronika 12.2.94 PSK Olymp DNF
8. Šťastná Klára 16.3.94 PSK Olymp DNF
35 1. Lesníková Natálie 5.7.92 USK Všem 1 8.43
2. Janíčková Denisa 91 Újezd 2 8.60
3. Wunschová Petra 29.5.91 ASK Slavia 3 8.75
4. Krčálová Rebeka 92 Újezd 4 8.91
5. Pospíšková Anna 29.6.92 ASK Slavia 5 8.94
6. Rydrychová Denisa 5.10.94 UNI cheb 6 8.99
7. Fraňková Klára 6.7.92 Usk 7 9.22
36 1. Hanovská Barbora 8.5.92 Hvězda Pardubice 1 8.88
2. Damovská Kristýna 7.7.92 UNI cheb 2 8.95
3. Petrovová Kateřina 30.7.93 Sk Vinohrady 3 8.98
4. Číhalová Tereza 16.3.92 USK 4 9.03
5. Petříčková Erika 11.10.93 AC Kovošrot 5 9.20
6. Červenková Barbora 9.2.92 USK 6 9.23
7. Míčová Daniela 93 Šak Novoborská 7 9.34
8. Šejnohová Lucie 23.10.92 SK Kotlářka DNF
37 1. Kuviková Klára 22.3.92 USK 1 9.14
2. Všelichová Markéta 7.4.92 Ask Slavia 2 9.33
3. Kočí Gabriela 16.12.94 PSK Olymp 3 9.34
4. Hrdličková Aneta 21.1.94 Hvězda Pardubice 4 9.36
5. Navrátilová Eva 16.8.91 TJ MDDM Ostrov 5 9.40
6. Šambergerová Anna 23.1.95 TJ Klatovy 6 9.46
7. Flamíková Eva 3.8.93 Hvězda Pardubice 7 9.50
8. Fridrichová Pavla 26.8.93 SK ZŠ Jeseniova 8 9.63
38 1. Hrušková Lucie 11.6.94 Sk Vinohrady 1 8.95
2. Velíková Lucie 10.12.93 USK 2 9.10
3. Dvořáková Johana 9.11.93 PSK Olymp 3 9.29
4. Lacinová Milena 8.1.93 PSK Olymp 4 9.30
5. Nadějová Barbora 31.10.93 Sk Vinohrady 5 9.36
6. Kazíková Michaela 9.7.93 UNI cheb 6 9.42
7. Pišová martina 20.7.94 SK zŠ jeseniova 7 9.46
8. Jelerová Nikola 8.10.94 UNI cheb 8 9.70
39 1. Jiřičková Květoslava 17.2.93 PSK Olymp 1 9.01
2. Rutteová Štěpánka 5.5.94 AC Česká Lípa 2 9.11
3. Bajtlerová Sylva 27.10.93 AC Kovošrot 3 9.12
4. Jedličková Anna 96 PSK Olymp 4 9.27
5. Danihelková Katka 29.12.92 Hvězda Pardubice 5 10.14
6. Hacová Veronika 93 USK 6 10.20
7. Jehličková Kristýna 4.3.93 USK 7 10.41
8. Maternová Anna 29.8.92 SK Kotlářka DNF
40 1. Petráňová Karolína 96 ŠSK Újezd 1 9.22
2. Orctová Monika 6.5.94 AK Chemopetrol Lit. 2 9.35
3. Votavová Klára 3.4.92 PSK Olymp 3 9.36
4. Baranová Kateřina 94 Újezd 4 9.38
5. Houdková Tereza 2.11.93 SK kotlářka 5 9.67
6. Kučerová Klára 5.5.93 SK Zš jeseniova 6 9.80
7. Zboulová Jana 10.3.93 Dukla 7 9.94
8. Dvořáková Aneta 8.2.95 PSK Olymp 8 11.34
41 1. Emanovská Gabriela 94 Újezd 1 9.41
2. Stejskalová Lucie 93 Újezd 2 9.92
3. Dolešková Jana 96 Újezd 3 9.98
4. Nováková Aneta 95 Újezd 4 9.99
5. Bešťáková zuzana 94 Šak Novoborská 5 10.00
6. Malasková Františka 9.5.95 Sokol Vinohrady 6 10.60
7. Kurzweilová Anna 11.11.95 Sk Vinohrady 7 10.74
8. Jarošová Agáta 16.9.96 Usk DNF
300m 1 1. Hradil Daniel 3.1.91 Ac Kovošrot nezměřen
žci 2. Rádl jakub 4.2.91 Ac Kovošrot nezměřen
3. Alaverdyan Argam 5.1.92 AC Tepo Kladno nezměřen
4. Zezulák Jiří 16.8.91 USK VŠEM nezměřen
5. Křelina Jiří 14.6.91 AC Tepo Kladno nezměřen
6. Sedláček Pavel 30.8.95 SK Kotlářka nezměřen
2 1. Kubernát Richard 15.4.91 AC Kovošrot 1 39.20
2. Vokoun Tomáš 1.4.92 AC Tepo Kladno 2 39.91
3. Dvořák Dominik 9.6.92 USK 3 39.97
4. Kříž Štěpán 30.8.91 TJ MDDM Ostrov 4 40.47
5. Satýnek Jaroslav 28.2.92 AK Bílina 5 40.57
6. Tomeš  Jakub 13.1.91 AC Kovošrot 6 40.72
3 1. Koudelka Filip 30.10.91 USK 1 40.72
2. Altman Miroslav 8.6.93 AK Škoda 2 48.06
3. Kroupa Tomáš 29.9.92 PSK Olymp 3 48.11
4. Drešer Jakub 11.11.94 PSK Olymp 4 48.79
5. Vobecký Antonín 17.4.95 Spartak Vlašim 5 49.55
6. Krsek Daniel 2.12.93 AK Chemopetrol Lit. 6 50.22
4 1. Černík Lukáš 28.8.91 USK 1 40.56
2. Pejšman David 17.3.91 TJ MDDM Ostrov 2 41.41
3. Lohr Petr 3.10.91 USK 3 41.46
4. Janda Martin 27.2.92 ASK Slavia 4 44.81
5. Križánek Matouš 27.10.95 PSK Olymp 5 48.56
6. Voborník Matěj 2.8.95 UNI Cheb 6 54.40
5 1. Burian Miroslav 9.8.92 Dukla 1 39.22
2. Jirman Jakub 9.1.91 Dukla 2 39.73
3. Kaiser Dominik 14.3.93 USK VŠEM 3 40.73
4. Hošek Jan 8.10.91 AK Škoda PLZ 4 40.89
5. Janáček Petr 22.2.91 SK ZŠ Jeseniova 5 41.53
6. Mai Walter 15.12.92 SK ZŠ Jeseniova 6 46.49
6 1. Pyšek Jaroslav 92 AK Škoda PLZ 1 40.68
2. Rambousek Jan 20.3.92 AC Tepo Kladno 2 42.10
3. Karhánek Jakub 18.3.92 SK Kotlářka 3 43.47
4. Čuda Radek 4.6.91 Jeseniova 4 43.59
5. Loužný Tomáš 23.5.91 Jeseniova 5 44.93
6. Ján Jan 20.2.93 TJ Spartak Vlašim 6 46.24
7 1. Šroub Jan 9.8.91 SK ZŠ Jeseniova 1 39.99
2. Skala Jan 15.3.94 PSK Olymp 2 46.70
3. Nersisjan Telman 2.2.93 ÄC Tepo Kladno 3 47.05
4. Nicolas Victor 14.6.98 PSK Olymp 4 1:05.52
5. Čihák vojtěch 23.2.93 Sk Kotlářka DNP
8 1. Kebrle  Lukáš 13.3.92 SK Zš Jeseniova 1 41.25
2. Šulc Jakub 19.8.91 ASK Slavia 2 41.38
3. Jirouš Patrik 5.11.91 Sp4 3 41.56
4. Březina Jiří 29.4.92 AK Škoda Plz 4 44.85
5. Krejčí Tomáš 9.1.93 PSK Olymp 5 45.65
6. Spousta Jakub 16.2.93 AC Kovošrot 6 53.40
9 1. Kubánek Jan 19.2.92 PSK Olymp 1 42.44
2. Lenghart Michal 14.3.92 SP4 2 43.63
3. Král Lukáš 13.6.92 ASK Slavia 3 43.83
4. Melničuk Petr 9.8.92 AK Chemopetrol Lit. 4 45.03
5. Sedlák Matěj 5.12.92 USK  5 45.99
6. Regál Ondřej 6.10.92 PSK Olymp 6 47.76
10 1. Valenta Petr 15.10.92 ASK Slavia 1 43.94
2. Sluka Petr 28.7.93 USK 2 45.91
3. Černý Jakub 19.2.93 ASK Slavia 3 46.21
4. Procházka Jakub 7.7.92 AK Chemopetrol Lit. 4 46.46
5. Toncar Jan 13.5.93 5 46.87
6. Bubík Jan 27.2.93 ASK Slavia 6 49.43
11 1. Vošický Jan 17.11.93 Sokol Vinohrady 1 47.81
2. Novák Petr 24.5.96 SK Aktis 2 49.61
3. Vítovec Josef 8.8.94 Uni Cheb 3 52.56
4. Sommer Vojtěch 8.6.96 PSK Olymp 4 54.54
5. Zavadil Patrik 94 Šak Novoborská 5 57.20
6. Korbička Filip 1.9.94 Uni Cheb 6 58.31
12 1. Čásenský Kajetán 5.7.91 ASK Slavia 1 39.71
2. Vlášek Pavel 91 ASK Slavia 2 44.14
3. Ungr Tomáš 92 Šak Novoborská 3 46.32
4. Tiraba Petr 31.3.94 Uni Cheb 4 47.49
5. Gregor Jiří 11.3.94 Uni Cheb 5 48.04
6. Pavlov Jakub 14.6.92 PSK Olymp 6 48.16
13 1. Křelina Jiří 14.6.91 AC Tepo Kladno 1 39.25
2. Richter Jakub 92 Hvšzda Prdubice 2 44.66
3. Vávra  Jan 13.2.93 Dukla 3 48.34
4. Papoušek Václav 3.5.94 SK Kotlářka 4 50.73
5. Vykoukal Matěj 19.3.93 Ask Slavia 5 51.87
6. Kacovský Jan 19.8.95 PSK Olymp 6 1:02.30
14 1. Svoboda Jan 4.8.95 Uni Cheb 1 52.35
2. Chrevišťan Tomáš 20.11.94 Uni Cheb 2 52.48
3. Kaštánek Daniel 16.11.96 PSK Olymp 3 54.42
4. Soukup Vít 21.12.95 Sokol Vinohrady 4 55.66
5. Mařík David 93 Šak Novoborská DQ
300m 15 1. Štenglová Alexia 3.6.92 Union Cheb 1 44.61
žně 2. Landová Denisa 8.6.90 AC Tepo Kladno 2 45.11
3. Machová Nikola 5.2.92 AC Tepo Kladno 3 46.15
4. Nováková Hana 91 Újezd 4 46.23
5. Wolframová Kristina 2.11.91 Ak Škoda Plz 5 47.34
6. Maternová Anna 29.8.92 SK Kotlářka DNP
16 1. Lesníková Natálie 5.7.92 USK VŠEM 1 44.02
2. Zakrzewská Alice 14.6.90 Union Cheb 2 46.02
3. Černá  Klára 16.6.92 Union Cheb 3 46.97
4. Boučková Barbora 93 Újezd 4 51.97
5. Kristková Tereza 26.6.97 Union Cheb 5 1:04.18
6. Dolejšková Jana 96 Újezd DNP
17 1. Kaňková Beáta 22.3.91 AC Tepo Kladno 1 44.58
2. Hofmannová Adéla 16.3.91 TJ Lokomotiva Beroun 2 45.03
3. Svobodová Radka 10.8.93 ASK Elna Počerady 3 46.43
4. Valtová Marta 5.3.91 ASK Elna Počerady 4 46.80
5. Hanousková Barbora 92 Hvězda Pardubice 5 48.53
6. Hrdličková Aneta 21.1.94 Hvězda Pardubice 6 59.14
18 1. Mašková Iva 21.10.90 Union Cheb 1 48.13
2. Votavová Klára 3.4.92 PSK Olymp 2 51.23
3. Píšová Martina 20.7.94 SK ZŠ Jeseniova 3 52.12
4. Vlčková Gabriela 29.11.93 PSK Olymp DNP
5. Soukupová Barbora 9.7.98 PSK Olymp DNP
6. Jedličková Anna 27.4.96 PSK Olymp DNP
19 1. Marešová Tereza 13.5.91 SK Aktis 1 45.24
2. Hnízdilová Alžběta 92 USK 2 47.26
3. Wunschová Petra 29.5.91 ASK Slavia 3 48.02
4. Pospíšková Anna 29.6.92 ASK Slavia 4 48.90
5. Bračková Veronika 29.3.92 USK 5 49.25
6. Lapáčková Barbora 11.8.92 Union Cheb DNP
20 1. Horejší Daniela 12.3.94 ASK Elna Poč. 1 50.17
2. Boláčková Gábina 92 Újezd 2 51.25
3. Jevenová Nikola 8.10.94 Union Cheb 3 51.66
4. Petráková Tereza 13.3.91 SK ZŠ Jeseniova 4 52.25
5. Navrátilová Eva 16.8.91 TJ MDDM Ostrov 5 53.16
6. Polívková Michaela 31.1.93 AK Chemopetrol Lit. 6 56.17
21 1. Všelichová Markéta 7.4.92 ASK Slavia 1 48.38
2. Rydrychová Denisa 5.10.94 Union Cheb 2 48.70
3. Krčálová Rebeka 92 Újezd 3 49.26
4. Antošová Tereza 12.11.91 Sokol Vinohrady 4 49.70
5. Holakovská Adéla 29.6.91 PSK Olymp 5 53.44
6. Netopilíková Petra 13.1.92 PSK Olymp DNP
22 1. Hubatová Anna 31.12.93 PSK Olymp 1 49.93
2. Gažúrová Veronika 1.5.92 PSK Olymp 2 50.11
3. Pavlicová Katka 20.9.93 Sk Jeseniova 3 50.23
4. Míčová Daniela 93 ŠAK Novoborská 4 52.29
5. Janíčková Denisa 91 Újezd 5 53.73
23 1. Kočí  Gabriela 16.12.94 PSK Olymp 1 51.60
2. Fridrichová Pavla 26.8.93 SK ZŠ Jeseniova 2 53.04
3. Orctová Monika 6.5.94 AK Chemopetrol Lit. 3 53.53
4. Jindráčková kateřina 13.10.95 Union Cheb 4 53.62
5. Danihelková Katka 29.12.92 Hvězda Pardubice DNP
6. Jarušková Sára 2.8.97 Union Cheb DNP
24 1. Blažková Tereza 12.7.91 SK Vinohrady 1 50.40
2. Kazíková Michaela 9.7.93 Union Cheb 2 50.46
3. Nevrlová Michaela 1.4.93 ASK Elna Počerady 3 52.16
4. Fleková Petra 16.11.93 ASK Elna Počerady 4 56.71
5. Tomešová Hvězda Pardubice DNP
6. Kučerová Veronika 5.10.93 PSK Olymp DNP
25 1. Bešťáková Lucie 94 Šak Novoborská 1 55.80
2. Bešťáková Zuzana 93 Šak Novoborská 2 55.82
3. Hošková Emílie 15.10.95 AK Chemopetrol 3 58.76
4. Polívková Daniela 2.8.97 AK Chemopetrol 4 1:02.73
5. Válková Michaela 96 Šak Novoborská 5 1:06.67
6. Šrámová Zuzana 22.2.98 Union Cheb 6 1:07.02
26 1. Rohlenová Nicole 14.11.93 SK ZŠ Jeseniova 1 47.91
2. Nováková Magdaléna 27.9.93 Union Cheb 2 48.24
3. Kadeřábková Nikola 6.8.92 USK 3 50.03
4. Petráňová Karolína 96 Újezd 4 1:03.74
5. Šťastná  Klára 16.3.94 PSK Olymp DNP
800m 1 1. Kodrová Kateřina 31.1.93 SK ZŠ Jeseniova 1 2:33.02
žně 2. Vítovcová Jana 26.4.89 Union Cheb 2 2:34.49
3. Nováková Jana 13.2.93 AC Česká Lípa 3 2:34.75
4. Vavřinová Adéla 4.1.93 Union Cheb 4 2:35.41
5. Prouzová Kateřina 24.5.94 LOKO Beroun 5 2:35.50
6. Tůmová Jana 26.5.91 Atletika Jihlava 6 2:35.81
7. Gregovská Jarmila 3.4.92 LOKO Beroun 7 2:36.09
8. Šambergerová Anna 23.1.95 TJ Klatovy 8 2:45.68
2 1. Bínová Radka 93 AC Česká Lípa 1 2:40.50
2. Nováková Aneta 95 Újezd 2 2:43.43
3. Bartošovská Eva 17.8.94 TJ Spartak Vlašim 3 2:45.23
4. Emanovská Gabriela 94 Újezd 4 2:47.59
5. Süssnerová Veronika 18.5.94 AC Česká Lípa 5 2:57.40
6. Divišová Zuzana 13.3.91 TJ MDDM Ostrov DNP
7. Šambergerová Barbora 27.3.97 TJ Klatovy DNP
3 1. Červená Kateřina 11.6.93 SK ZŠ Jeseniova 1 2:52.27
2. Baranová Kateřina 94 Újezd 2 3:02.00
3. Hercigová Anna 25.6.91 Atletika Jihlava 3 3:03.41
4. Mařasová Kristyna 96 Újezd 4 3:08.33
5. Horová Tereza 96 Újezd 5 3:09.99
6. Korbičková Alžběta 23.10.96 Union Cheb 6 3:17.20
7. Foltmanová Kateřina 94 Újezd 7 3:17.49
8. Stejskalová Lucie 93 Újezd 8 3:21.85
800m 4 1. Burian Miroslav 9.8.92 Dukla 1 2:09.84
žci 2. Daněk Petr 2.7.92 Újezd 2 2:10.04
3. Režňák Martin 20.7.91 Újezd 3 2:11.91
4. Gogor Ondřej 18.10.91 Union Cheb 4 2:14.14
5. Krčál Filip 93 Újezd 5 2:38.83
6. Hölzel Vladan 4.10.94 USK DNP
7. Sedláček Cyril 1.4.92 SK Kotlářka DNP
8. Jaroš Gabriel 19.1.94 SK Kotlářka DNP
5 1. Roček Tomáš 24.5.94 Hvězda Pardubice 1 2:38.22
2. Všelicha Radovan 1.6.94 SC Xaverov 2 2:38.69
3. Polák Jan 26.4.94 SK Aktis 3 2:38.72
4. Maivald Jiří 17.4.94 Hvězda Pardubice 4 2:44.52
5. Dvořák Luboš 28.6.92 Ak Chemopetrol 5 2:47.93
6. Adamec Tomáš 13.10.94 USK 6 2:48.15
7. Šíp Jan 17.4.95 ASK Slavia DNP
8. Helík Martin 6.8.94 USK DNP
6 1. Foltman Petr 96 Újezd 1 2:57.38
2. Brabec David 26.10.94 SK Aktis 2 3:03.80
3. Ginzel Martin 3.9.95 PSK Olymp 3 3:08.89
4. Stejskal Jan 95 Újezd 4 3:10.90
5. Stejskal Tomáš 95 Újezd 5 3:18.53
6. Růžička Martin 96 Újezd 6 3:22.75
7. Netymach Vojtěch 25.9.95
7 1. Kaštánek Adam 28.3.90 PSK Olymp 1 2:11.36
2. Mundok Marian 28.11.91 AC Tepo Kladno 2 2:16.59
3. Prouza Milan 22.4.90 SC Radotín 3 2:16.89
4. Auersvald Miloš 2.12.92 Sprint Čáslav 4 2:24.64
5. Havelka  Vít 28.4.93 SK Sporting Příbram 5 2:29.16
6. Dubský Petr 17.3.89 SC Radotín 6 2:29.24
Dálka žákyně
1. Štěpánková Jana 26.9.91 SP4 1. 479
2. Jeřábková Andrea 15.10.91 SP4 2. 471
3. Nováková Hana 91 ŠSK Újezd n. Lesy 3. 462
4. Damovská Kristýna 7.7.92 Union Cheb 4. 461
5. Nejedlová Michaela 28.2.93 ASK Slavia 5. 456
6. Galertová Alena 18.8.92 USK 6. 444
7. Klečková Michaela 23.3.92 ASK Slavia 7. 441
8. Kučírková Anna 23.5.91 USK VŠEM 8. 434
9. Vedralová Michaela 8.12.91 SK ZŠ Jeseniova 9. 431
10. Fiedlerová Sabina 17.10.93 ASK Elna Počerady 10. 418
11. Kalinová Jana 23.8.92 Dukla 11. 415
12. Sklenářová Lucie 8.8.92 LOKO Beroun 12. 399
13. Červenková Barbora 9.2.92 USK   13. 397
14. Sachová Zuzana 19.8.92 SK ZŠ Jeseniova 14. 394
15. Svobodová Radka 10.8.93 ASK Elna Počerady 15. 390
16. Boláčková Gábina 92 ŠSK Újezd n. Lesy 16. 385
17. Bartošová Eva 17.8.94 TJ Spartak Vlašim 17. 361
18. Fleková Petra 16.11.93 ASK Elna Počerady 18. 334
19. Malasková Františka 9.5.95 Sokol Vinohrady 19. 304
Koule starší žáci
1. Staněk Tomáš 13.6.91 ASK Slavia 1. 15,34
2. Tauber Jan 21.9.91 AC Tepo Kladno 2. 15,09
3. Kubík Jakub 17.6.91 AC Tepo Kladno 3. 14,13
4. Minařík Tomáš 8.9.91 AC Tepo Kladno 4. 13,83
5. Čásenský Kajetán 5.7.91 ASK Slavia 5. 13,58
6. Červenka David 19.5.91 LOKO Beroun 6. 12,37
7. Čejka Pavel 18.10.91 AC Kovošrot 7. 11,46
8. Iglic Marko 8.9.91 ASK Slavia 8. 11,42
9. Škvára Tomáš SK ZŠ Jeseniova 9. 10,63
10. Říha Michal 11.11.91 AC Kovošrot 10. 10,48
11. Poruba Jakub USK 11. 10,45
12. Fiala Sebastian 16.7.91 SK ZŠ Jeseniova 12. 10,42
13. Doubravský Tomáš 19.5.91 SK ZŠ Jeseniova 13. 9,95
14. Němeček Daniel 11.8.91 ASK Slavia 14. 9,17
15. Macur Daniel 24.10.91 AK Škoda Plz. 15. 8,88
16. Horák Lukáš 24.9.92 USK 16. 8,23
Mladší žáci
1. Krčál Filip 93 ŠSK Újezd n. Lesy 1. 12,00
2. Krejča Pavel 7.1.93 TJ Spartak Vlašim 2. 11,66
3. Svoboda Daniel 4.6.93 SK ZŠ Jeseniova 3. 10,50
4. Šlapák Jiří 29.8.93 Hvězda Pardubice 4. 10,16
5. Berg Marek 23.1.93 Hvězda Pardubice 5. 9,87
6. Hlásek Daniel 9.9.93 SK ZŠ Jeseniova 6. 9,86
7. Ličartovský Filip 93 ŠAK Novoborská 7. 9,18
8. Myslivec František 17.12.93 USK 8. 7,25