Český atletický svaz Miloš Padevět Služby mobilního maséra www.mobilni-masaze.wz.cz Adidas FZŠ Mezi Školami

Výsledky

Výsledky z roku 2017

Hlavní sezóna 2017

25.-26.4. 2. VZ žactva - Děkanka 28.4. 1. VZ - Juliska 30.4. Kladivo na čarodějnice - Vinohrady
2.5. 2. VZ - Děkanka 6.5. 3. VZ - Juliska 11.5. Nominační závod pro olympiádu dětí a mládeže - Juliska
13.5. Běh za Újezdskou Sovou 14.5. 1. kolo II. ligy mužů a žen - Děkanka 17.5. 1. kolo MPD staršího žactva - Podvinný mlýn
18.5. 2.kolo MPD ml. žactva - Juliska 19.-20.5. Přebor Prahy dorostu a juniorstva - Srahov 24.5. Přebor Prahy v hodu kladivem - Vinohrady
26.-.28.5. Mistrovství ČR ve vícebojích - Olomouc 26.-27.5. Přebor Prahy mužů a žen - Srahov 31.5. 2. kolo MPD staršího žactva -Děkanka
1.6. 3.kolo MPD ml. žactva - Stromovka 3.6. 2. kolo II. ligy mužů a žen - Sušice 5.6. O pohr pražského primátora - Juliska
6.-7.6. Víceboje FTVS - FTVS 7.-8.6. Přebor Prahy ml. žactva - Kotlářka 10.6. Mistrovství ČR veteránů - Hranice
14.-15.6. Přebor Prahy st. žactva - Děkanka 17.-18.6. TNT Express meeting - Kladno 19.6. 4. VZ - Děkanka
20.6. 4.kolo MPD ml. žactva - Eden 21.6. 3.kolo MPD st. žactva - Eden 24.-25.6. Mistrovství ČR dorostu a juniorů - Jablonec
1.7. 3. kolo II. ligy mužů a žen - Pacov 15.-16.7. Cena Pacova ve vícebojích - Pacov 22.8. 1. kolo MPD juniorů a dorostu - Podvinný Mlýn
27.8. 4. kolo II. ligy mužů a žen - Pacov 29.8. 2. kolo MPD juniorů a dorostu - Eden 6.9. Finále B MPD st. žactva - Juliska
9.9. Baráž o postup do I. ligy - Jablonec 9.9. Vlašimské víceboje - Vlašim 14.9. Semifinále MPD ml. žactva - Eden
17.9. Jičínské memoriály - Jičín 21.9. Finále B MPD ml. žactva - Mazurská 23.-24.9. Mistrovství ČR žactva - Břeclav
24.9. Mistrovství ČR v silničním běhu - Běchovice 28.9. Přebor Prahy ve vícebojích ml. žactva - Podvinný Mlýn 30.9.-1.10. Přebor Prahy ve vícebojích - Eden

Halová sezóna 2017

3.12. 11. ročník Mikulášské haly žactva - Stromovka 6.12. Otevírací závod zrekonstruované haly - Strahov 10.12. Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - Stromovka
17.12. Vánoční hala žactva - 41. ročník - Strahov 11.1. 1. VZ žactva - Stromovka 13.1. 1. VZ - Strahov
14.-15.1. Přebor Libereckéh kraje ve vícebojích - Jablonec 17.1. 2. VZ - Stromovka 20.1. 3. VZ - Strahov
21.1. Přebor Jihočeského a Plzeňského kraje M,Ž,J,D - Stromovka 24.1. 4. VZ - Stromovka 27.1. 2. VZ žactva - Strahov
29.1. Přebor Ústeckého kraje M,Ž - Strahov 1.2. 3. VZ žactva - Stromovka 4.-5.2. Přebor Prahy kraje M,Ž,J,D - Stromovka
10.2. 5. VZ - Strahov 10.-12.2. 3. MČR ve vícebojích - Stromovka 15.2. 4. VZ Žactva - Stromovka
18.2. 6. VZ - Stromovka 18.-19.2. MČR dorostu - Ostrava 19.2. 4. Přebor Prahy ml. žactva - Stromovka
21.2. Pražská tyčka - Metropole Zličín 22.-23.2. Přebor Prahy staršího žactva - Strahov 4.-5.3. MČR staršího žactva - Stromovka

Výsledky z roku 2016

Hlavní sezóna 2016

2.4. 1. Sportisimo půlmaraton - Praha 16.4. 1. Kolínský vrhačský pětiboj - Kolín 30.4. 1. Zahajovací v kladivu - Královské Vinohrady
1.5. 1. Polabské závody - Kolín 2.5. Veřejné závody žactva - Jeseniova 6.5. 2. veřejné závody - Eden
9.5. 3. veřejné závody - Děkanka 11.5. 1. kolo MPD staršího žactva - Děkanka 12.5. 2. kolo MPD mladšího žactva - Juliska
17.5. 1. kolo MPD mužů a žen - Podvinný Mlýn 19.5. 3. veřejné závody žactva - Eden 20.-22.5. Mistrovství ČR ve vícebojích - Eden
20.-21.5. Přebor Prahy mužů a žen - Juliska 21.5. Memoriál Josefa Hájka - Eden 25.-26.5. Přebor Prahy staršího žactva - Děkanka
1.6. 2. kolo MPD mužů a žen - Děkanka 3.-4.6. Přebor Prahy juniorů, dorostu - Eden 6.6. O pohár pražské primátorky - Juliska
8.6. 2. kolo MPD staršího žactva - Strahov 8.6. Veřejné závody v hodu kladivem - Vinohrady 12.5. 3. kolo MPD mladšího žactva - Radotín
11.6. 3. kolo II. ligy mužů a žen - Strahov 15.-16.6. Přebor Prahy mladšího žactva - Kotlářka 18.6. MČR veteránů - Svitavy
21.6. 3. kolo MPD mladšího žactva - Olymp 22.6. 3. kolo MPD staršího žactva - Olymp 23.6. 3. kolo MPD mužů a žen - Kotlářka
30.6. 4. veřejné závody - Děkanka 25.8. I. kolo finále A MPD st. žactva - Podvinný Mlýn 5.9. II. kolo finále A MPD st. žactva - Podvinný Mlýn
6.9. 4. kolo MPD mužů a žen - Kotlářka 15.9. Semifinále MPD mladšího žactva - Stromovka 15.9. Vrhačský trojboj - Juliska
17.-18.9. Mistrovství ČR žáků a žákyň - Jablonec 17.9. Baráž o postup do II. ligy - Hradec Králové 22.9. Finále B Přeboru Prahy ml. žactva - Juliska
28.9. Přebor Prahy ml. žactva ve vícebojích - Podvinný Mlýn 1.-2.10. Přebor Prahy M, Ž, J, D ve vícebojích - Juliska 8.-9.10. Přebor Prahy st. žactva ve vícebojích - Podvinný Mlýn
13.10. Dvojutkání Aktis x Stodůlky - ZŠ Otokara Chlupa 19.11. Mistrovství ČR v přespolním běhu - Motol

Halová sezóna 2016

19.12. Vánoční hala žactva - Strahov 9.-10.1. Přebor Libereckého kraje ve vícebojích - Jablonec 13.1. 2. veřejné závody žactva - Stromovka
15.1. 1. veřejné závody - Strahov 19.1. 2. veřejné závody - Stromovka 21.1. 3. veřejné závody žactva - Juliska
22.1. 3. veřejné závody - Strahov 26.1. 4. veřejné závody - Stromovka 29.1. 4. veřejné závody žactva - Strahov
2.2. 5. veřejné závody - Stromovka 3.2. 5. veřejné závody žactva - Stromovka 6.2. Přebor Ústeckého kraje žactva - Strahov
6.-7.2. Přebor Prahy M, Ž, J, D - Stromovka 10.2. 6. veřejné závody žactva - Stromovka 12.-14.2. Mistrovství ČR ve vícebojích - Stromovka
13.2. Přebor Plzeňského kraje žactva - Strahov 16.2. 6. veřejné závody - Stromovka 17.2. Přebor Prahy ml. žactva - Stromovka
20.-21.2. Mistrovství ČR Junioru a dorostu - Stromovka 24.-25.2. Přebor Prahy st. žactva - Strahov 5.-6.3. Mistrovství ČR žactva - Stromovka
12.3. Mezikrajové utkání žactva - Ostrava 12.3. Mistrovství ČR veteránů - Stromovka

Výsledky z roku 2015

Hlavní sezóna 2015

6.5. Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže - Děkanka 8.5. 3. veřejné závody - Eden 11.5. 1. veřejné závody přípravek - Eden
13.5. 1. kolo MPD staršího žactva - Děkanka 14.5. 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev ml. žactva - Eden 19.5. 1. kolo MPD mužů a žen - FTVS
21.5. 3. kolo MPD mladšího žactva - Juliska 22.-23.5. Přebor Prahy mužů, juniorů a juniorek - Eden 27.5. 2. kolo MPD staršího žactva - Podvinný Mlýn
28.-29.5. Přebor Prahy mladšího žactva - Kotlářka 2.6. 2. kolo MPD mužů a žen - Dukla 2.6. I. kolo- Trojboj přípravek “POHÁR JESKY“ - Jeseniova
5.-6.6. Přebor Prahy dorostu a staršího žactva - Děkanka 8.6. O Pohár pražského primátora - Juliska 11.6. 4. kolo MPD mladšího žactva - Podvinný Mlýn
16.6. 3. kolo MPD mužů a žen - Děkanka 20.6. Mistrovství České republiky veteránů - Trutnov 22.6. 2. veřejné závody přípravek - Eden
23.6. 3. kolo MPD staršího žactva - Eden 1.7. 6. veřejné závody - Děkanka 19.8. 1. atletická středa - Houštka
8.9. 4. kolo MPD mužů a žen - Podvinný Mlýn 9.9. 4. atletická středa - Houštka 10.9. MPD staršího žactva, finále B - Olymp
17.9. Semifinále A MPD ml. žactva - Eden 19. - 20. 9. Mistrovství ČR žactva - Eden 22.9. Vrhačský trojboj - Kotlářka
24.9. MPD mladšího žactva, finále B - Jeseniova 27.9. Mezikrajové utkání družstev ml. žactva - Kolín 28.9. Přebor Prahy ml. žactva ve vícebojích - Podvinný Mlýn
8.10. 3. veřejné závody přípravek - Eden 10.-11.10. Přebor st. žactva ve vícebojích - Juliska 15.10. Dvojutkání Aktis/Stodůlky - Mezi Školami

Halová sezóna 2015

6.12. Mikulášská hala žactva - Juliska 13.12. Vánoční hala žactva - Strahov 8.1. 2. veřejné závody žactva - Juliska
9.1. 1. veřejné závody - Strahov 11.1. Přebor Libereckého kraje ve vícebojích - Jablonec 13.1. 3. veřejné závody žactva - Stromovka
15.1. 4. veřejné závody žactva - Juliska 16.1. 2. veřejné závody - Strahov 20.1. 3. veřejné závody - Stromovka
23.1. 4. veřejné závody - Strahov 30.1. 5. veřejné závody žactva - Stromovka 31.1.-1.2. Přebor Prahy M, Ž, J, D - Stromovka
5.2. 6. veřejné závody žactva - Strahov 8.2. Přebor Ústeckého kraje mužů a žen - Strahov 10.2. 6. veřejné závody - Stromovka
11.2. Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň - Stromovka 14.-15.2. Halové mistrovství ČR dorostu a juniorů - Stromovka 18.-19.2. Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň - Strahov
28.2.-1.3. Halové Mistrovství ČR žáků a žákyň - Stromovka

Výsledky z roku 2014

Hlavní sezóna 2014

24.4. 1.Veřejné závody přípravek - Jeseniova 28.4. 2.Veřejné závody přípravek - Děkanka 5.5. 1.Veřejné závody - Děkanka
5.5. 3.Veřejné závody přípravek - Eden 6.5. 1.kolo MPD staršího žactva - Děkanka 9.5. 2.Veřejné závody - Eden
14.5. PRAHA OPEN 2014 - Řepy 15.5. 3. veřejné závody žactva - Eden 18.5. 1. kolo II. ligy mužů - Most
22.5. 2. kolo MPD mladšího žactva - Olymp 23.5. 4.Veřejné závody - Eden 27.5. 4. Veřejné závody přípravek - Jeseniova
28.5. 2. kolo MPD staršího žactva - Podvinný Mlýn 29.5. 2. kolo MPD mladšího žactva - Stromovka 31.5. 2. kolo II. ligy mužů - Kladno
2.6. 5. Veřejné závody přípravka - Děkanka 5.6. 5. 4. kolo MPD mladšího žactva - Eden 6.-7.6. Přebor Prahy dorostu a st. žactva - Děkanka
9.6. O pohár pražského primátora - Juliska 11.-12.6. Přebor Prahy mladšího žactva - Podvinný Mlýn 14.6. Přebor Prahy M, Ž, J - Juliska
16.6. Veřejné závody přípravka - Eden 19.6. 3. kolo MPD staršího žactva - Eden 21.6. 3. kolo II. ligy mužů - Mladá Boleslav
21.6. Mezikrajové utkání družstev ml. žactva - Kolín 26.6. 4. Veřejné závody žactva - Eden 28.-29.6. Mistrovství ČR juniorů, dorostu - Třinec
4.9. Finále B MPD st. žactva - Mazurská 6.9. 4. kolo II. ligy mužů - Bílina 13.9. Mistrovství Čech družstev juniorů - Pardubice
17.9. Vrhačský trojboj - Juliska 18.9. Semifinále B přeboru Prahy družstev ml. žactva - Strahov 22.9. 8. veřejné závody přípravek - Eden
25.9. Finále B přeboru Prahy družstev ml. žactva - Kotlářka 28.9. Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích - Podvinný Mlýn 29.9. 9. veřejné závody přípravek - Děkanka
7.10. Dvojutkání Aktis/Stodůlky - Mezi Školami 11-12.10. Přebor Prahy ve vícebojích - Juliska

Halová sezóna 2014

9.1. 1.Veřejné závody žactva - Juliska 10.1. 1.Veřejné závody - Strahov 16.1. 2.Veřejné závody žactva - Juliska
17.1. 2.Veřejné závody - Strahov 21.1. 3.Veřejné závody - Juliska 24.1. 4.Veřejné závody - Strahov
31.1. 3.Veřejné závody žactva - Strahov 1-2.2. Přebor Prahy M, Ž, J, D - Stromovka 12.2. Přebor Prahy mladšího žactva - Stromovka
13.-14.2. Přebor Prahy staršího žactva - Strahov 1.-2.3. Mistrovství ČR žáků a žákyň - Jablonec nad Nisou 5.3. Veřejné závody přípravek - Juliska
6.3. Veřejné závody přípravek - Juliska

Výsledky z roku 2012/2013

Hlavní sezóna 2012/2013

25.4. 1.Veřejné závody přípravek - Jeseniova 7.5. 3.Veřejné závody přípravek - Děkanka 9.5. Kvalifikace na Letní Olympiádu dětí a mládeže - Děkanka
10.5. 4. Veřejné závody - Eden 13.5. 3.Veřejné závody přípravek - Eden 15.5. 1.kolo MPD st. žactva - Kotlářka
16.5. 1.kolo MPD ml. žactva - Podvinný Mlýn 19.5. 1.kolo II. ligy mužů - Děčín 21.5. 3.Veřejné závody žactva - Eden
25.5. Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek - Juliska 28.5. 4.Veřejné závody přípravek - Jeseniova 29.5. 2.kolo MPD st. žactva - Eden
4.6. Praga Academica - Strahov 5.6. 3.kolo MPD ml. žactva - Juliska 7.-8.6. Přebor Prahy st. žactva a dorostu - Děkanka
10.6. O pohár pražského primátora - Juliska 13.6. 3.kolo MPD st. žactva - Děkanka 20.6. 3.kolo MPD ml. žactva - Kotlářka
21.6. 4.Veřejné závody žactva - Eden 22.-23.6. Mistrovství ČR juniorů, dorostu - Jablonec 24.6. 7. veřejné závody přípravek - Eden
29.6. 3.kolo II. ligy mužů - Kladno 24.8. 2.kolo II. ligy mužů - Kladno 29.8. I.finále MPD staršího žactva - Strahov
8.9. 4.kolo II. ligy mužů - Česká Lípa 12-13.9. Přebor Prahy ml. žactva - Podvinný mlýn 17.9. Semifinále družstev ml. žactva - Kotlářka
23.9. Veřejné závody přípravek - Děkanka 24.9. Finále B MPD mladšího žactva - Radotín 3.10. Veřejné závody přípravek - Eden
12-13.10. Přebor Prahy ve vícebojích - Strahov

Halová sezóna 2012/2013

8.12. Mikulášská hala - Stromovka 9.1. Veřejné závody Žactvo - Stromovka 11.1. Veřejné závody - Strahov
15.1. Veřejné závody - Stromovka 17.1. Veřejné závody Žactvo - Tunel 18.1. Veřejné závody - Strahov
22.1. Veřejné závody - Stromovka 24.1. Veřejné závody Žactvo - Tunel 25.1. Veřejné závody - Strahov
30.-31.1. Přebor Prahy staršího žactva - Strahov 2.-3.2. Přebor Prahy Muži, ženy, junioři, dorost - Stromovka 6.2. Veřejné závody Žactvo - Stromovka
23.-24.2. Mistrovství ČR dorost, junioři - Stromovka 26.2. Přebor Prahy mladšího žactva - Stromovka 6.3. 1. halové závody přípravek - Tunel
7.3. 2. halové závody přípravek - Tunel 9.3. Meziměstské utkání ml. žactva Praha-Brno - Stromovka

Výsledky z roku 2012

Hlavní sezóna 2012

14.4. MČR v půlmaratonu - Pardubice 3.5. 1.kolo MPD ml.žactva - Strahov 4.5. 2. veřejné závody PAS - Eden
10.5. Závody atletických přípravek - Eden 11.5. 4. veřejné závody PAS - Eden 15.5. 1.kolo MPD dorost - Eden
19.5. Přebor Prahy muži, junioři - Strahov 24.5. 3.kolo MPD ml.žactva - Kotlářka 24-25.5. Zlatá Tretra - Ostrava
26.5. 1.kolo II.ligy mužů - Pardubice 30-31.5. Přebor Prahy ml. žactvo - Kotlářka 2.6. 2.kolo II.ligy mužů - Ústí nad Orlicí
8-9.6. Přebor Prahy dorost, st. žactvo - Děkanka 11.6. O pohár pražského primátora - Juliska 13.6. Závody atletických přípravek - Eden
14.6. 4.kolo MPD ml.žactva - Mazurská 22-24.6. MČR junioři, dorost - Strahov 5.7. 3.kolo II.ligy mužů - Svitavy
25.8. 4.kolo II.ligy mužů - Jihlava 13-14.10. Přebor Prahy víceboje - Strahov 18.10. Atletické dvojutkání - FZŠ Mezi Školami

Halová sezóna 2012

5.1. Veřejné závody žactva - Tunel 13.1. 1. veřejné závody - Strahov 17.1. 2. veřejné závody - Stromovka
18.1. 3. veřejné závody žactva - Stromovka 20.1. 3. veřejné závody - Strahov 24.1. 4. veřejné závody - Stromovka
26.1. 4. veřejné závody žactva - Strahov 27.1. 5. veřejné závody - Strahov 1.2. 5. veřejné závody žactva - Stromovka
4-5.2. Přebor Prahy M, Ž, J, D - Stromovka 12.2. Přebor Ústeckého kraje mužů a žen - Praha 18-19.2. MČR junioři, dorost - Stromovka
22-23.2. Přebor Prahy st. žactva - Strahov 28.2. Přebor Prahy ml. žactva - Stromovka 6.3. 6. veřejné závod (do 11 let) - Tunel
7.3. 7. veřejné závod (do 9 let) - Tunel 10.3. MČR veteránů - Stromovka

Výsledky z roku 2011

Hlavní sezóna 2011

27.4. 2. veřejné závody žacta - Děkanka 3.5. 2. kolo MPD ml. žactva - Eden 6.5. 2. veřejné závody PAS - Eden
10.5. 1. kolo poháru družstev ml. - Eden 14.5. Přebor Prahy M, Ž, J - Dukla 19.5. II. kolo MPD ml. žactva
21.5. 1. kolo II. ligy - Jihlava 24.5. 3. veřejné závody PAS - Eden 26.5. Veřejné závody přípravek - Eden
27.5. 4. veřejné závody PAS - Děkanka 30.5. Usain Bolt´s - Václavák 1.6. 2. kolo poháru družstev ml. - Děkanka
2-3.6. Přebor Prahy ml. žactva - Kotlářka 4.6. 2. kolo II. ligy mužů - Chrudim 8.6. Závody přípravek - Eden
10-11.6. Přebor dorost, st. ž. - Děkanka 13.6. O pohár primátora - Juliska 18-19.6. MČR junioři, dorost - Ostrava
26.6. 3.kolo II. ligy mužů - Ustí nad Orlicí 24.8. Atletická středa - Stará Boleslav 27.8. 4. kolo II. ligy mužů a žen - Svitavy
7.9. Sprinterský trojboj - Kotlářka 13.9. Vrhačský trojboj - Kotlářka 1.10. Pětiboj a MČR veteránů v pětiboji - Kotlářka
12.10. Závody přípravek - Eden 15-16.10. Přebor Prahy víceboje - Strahov 23.10. Smíšený víceboj žena-muž - Kotlářka

Halová sezóna 2011

6.1. 1.veřejky žactva - Juliska tunel 13.1. 2.veřejky žactva - Juliska tunel 14.1. 1.veřejky PAS - Strahov
18.1. 2.veřejky PAS - Stromovka 21.1. 3.veřejky PAS - Strahov 25.1. 4.veřejky PAS - Stromovka
27.1. 3.veřejky žactva - Strahov 29.-30.1. Přebor Prahy D,J,M - Stromovka 4.2. 5.veřejky PAS - Strahov
8.2. 6.veřejky PAS - Stromovka 9.2. 4.veřejky žactva - Stromovka 11.-13.2. MČR ve vícebojích - Stromovka
15.2. 7.veřejky PAS - Stromovka 17.2. 5.veřejky žactva - Stromovka 22.2. 8.veřejky PAS - Stromovka
24.2. Přebor Prahy ml.žactva - Stromovka 26.-27.2. MČR Dorostu a Juniorů - Stromovka 2.-3.3. Přebor Prahy st.žactva - Strahov
5.3. MČR veteránů - Stromovka 8.3. 6.veřejky žactva přípravky - Juliska Tunel 9.3. 7.veřejky žactva přípravky - Juliska Tunel

Výsledky z roku 2010

Letní sezóna 2010

4.5. Kvalifinace MPD ml.žactva - Jeseniova 5.6. 2.kolo II.ligy mužů - Litomyšl 11.-12.9. MČR st.žactva - Eden
5.5. 1.kolo MPD st.žactva - Eden 11.-12.6. Přebor Prahy st.žactva a dorostu 14.9. 4.kolo mládeže - Děkanka
14.5. Veřejky - Eden 15.6. 2.kolo ml.žactva - Novoborská 15.9. 2.finále st.žactva - Strahov
19.5. 2.kolo MPD st.žactva - Strahov 20.6. Přebor Prahy mužů a juniorů - Eden 19.9. Baráž o II.ligu muži - Jihlava
20.5. 1.kolo MPD ml.žactva - Jeseniova 22.6. 3.kolo MPD st.žactva - Děkanka 23.9. Finále B ml.žactva - Jeseniova
23.5. 1.kolo II.ligy mužů - Jíčín 3.7. 3.kolo II.ligy mužů - Ml.Boleslav 25.9. Semifinále družstev st.žactva - Tábor
23.5. Mezinárodní závod - Schwechat 21.8. 4.kolo II.ligy mužů - Chrudim 30.9. Soutěž Přípravek - Sk Aktis
27.5. Veřejky - Eden 4.9. Baráž o I.ligu - Jíčín (Adélka) 2.10. MČR družstev st.žactva - Kladno
28.-30.5. MČR ve vícebojích - Houštka 6.9. 1.finále st.žactva - Eden 4.12. Mikulášská hala žactva - Stromovka
3.-4.6. Přebor Prahy ml.žactva - Kotlářka 9.9. 3.kolo MPD ml.žactva - Mazurská 18.12. Vánoční hala žactva - Strahov

Halová sezóna 2010

7.1. 1.veřejky žactva - Juliska Tunel 26.1. 4.veřejky D,J,M - Stromovka 16.2. 6.veřejky D,J,M - Stromovka
14.1. 2.veřejky žactva - Juliska Tunel 28.1. 4.veřejky žactva - Strahov 20.-21.2. MČR dorostu a juniorů - Stromovka
15.1. 1.veřejky D,J,M,Ž - Strahov 30-31.1. Přebor Prahy D,J,M - Stromovka 24.-25.2. Přebor Prahy žactva - Strahov
19.1. 2.veřejky D,J,M - Stromovka 9.2. 5.veřejky D,J,M - Stromovka 6.-7.3. Mistrovství ČR žactva - Jablonec n.N.
20.1. 3.veřejky žactva - Stromovka 10.2. 5.veřejky žactva - Stromovka
22.1. 3.veřejky J,M,Ž - Strahov 12.2. Mistrovství ČR - víceboje - Stromovka

Výsledky z roku 2009

Letní sezóna 2009

6.5. Kvalifikace ml.žactva - Děkanka 7.6. II.kolo II.ligy mužů a žen - Česká Lípa 7.9. IV.kolo MPD žactva - Děkanka
7.5. Nominace na Olympiádu žactva - Strahov 9.6. II.kolo MPD Juniorů a dorostu - Eden 10.9. III.kolo MPD ml.žactva - Juliska
12.5. 4.veřejky žactva - Slavia 11.6. III.kolo MPD staršího žactva - Děkanka 12.9. Baráž o 1.ligu mužů - Eden
16.5. Přebor Prahy Mužů a Juniorů - Juliska 14.-15.6. Přebor Prahy st.žactva a dorostu 12.-13.9. MČR žactva - Olomouc
19.5. I.kolo MPD st.žactva - Stromovka 20.-21-6. MČR dorostu a juniorů - Ostrava 15.9. II.kolo MPD juniorů - Juliska
21.5. I.kolo MPD ml.žactva sk.C - Děkanka 21.-27.6. Olympiáda Mládeže - Tábor 17.9. Finále družstev žactva - Eden
23.5. I.kolo II.ligy mužů a žen - Kladno 27.-28.6. Mistrovství ČR mužů - Strahov 8.10. Dvojutkání SK Aktis x Sokol Stodůlky
26.5. I.kolo MPD Juniorů a dorostu - Děkanka 4.-5.7. Mezinárodní závody žactva - Innsbruck 10.-11.10. Přebor Prahy ve vícebojích
27.5. II.kolo MPD st.žactva - Stromovka 11.7. III.kolo II.ligy mužů - Houštka 5.12. Mikulášská hala
29.-31.5. Mistrovství ČR - víceboje - Jablonec 25.8. III.kolo MPD juniorů - Stromovka 19.12. Vánoční hala žactva - Strahov
1.6. 3.veřejky PAS - Děkanka 29.8. IV.kolo II.ligy mužů a žen - Děčín
5.-6.6. Přebor Prahy ml.žactva - Kotlářka 5.-6.9. MČR do 22let - Plzeň

Halová sezóna 2009

8.1. 1.veřejky žactva - Juliska Tunel 23.1. 3.veřejky D,J,M,Ž - Strahov 11.2. 4.veřejky žactva - Stromovka
15.1. 2.veřejky žactva - Juliska Tunel 27.1. 4.veřejky D,J,M,Ž - Stromovka 14.-15.2. Mistrovství ČR Jun a dor - Stromovka
16.1. 1.veřejky D,J,M,Ž - Strahov 31.1.-1.2. Přebor Prahy M,J,D - Stromovka 15.2. Přebor Ústeckého kraje - Strahov
17.1. Jablonecká Hala 2009 6.2. Mistrovství ČR - víceboje - Strahov 18.-19.2. Přebor Prahy žactva v hale - Strahov
20.1. 2.veřejky D,J,M,Ž - Stromovka 10.2. 6.veřejky D,J,M - Stromovka 28.2.-1.3. MČR žactva v hale - Strahov
21.1. 3.veřejky žactva - Stromovka 10.2. Veřejky O2 Aréna 12.3. Veřejky žactva - Juliska Tunel

Výsledky z roku 2008

Letní sezóna 2008

7.5. 1.kolo MPD mladší žáci - Mazurská 4.6. 2.kolo MPD st.žactvo - Juliska 24.8. 4.kolo II.ligy mužů - Děkanka
10.-11.5. Pražské víceboje - Strahov 6.-7.6. Přebor Prahy ml.žactva - Kotlářka 30.-31.8. MČR do 22 let - Juliska
13.5. 1.kolo MPD junioři - Slavia 10.6. 7.veřejky M,J,D - Eden 4.9. MPD starší žákyně - Stromovka
17.5. Přebor Prahy M,Ž,J - Juliska 14.6. 2.kolo II.ligy M,Ž - Děkanka 12.9. Pražské Memoriály - Eden
20.5. 2.kolo MPD ml. žákyně - Jeseniova 16.6. O pohár pražského primátora - Juliska 16.9. 4.kolo MPD juniorů - Stahov
21.5. 4.veřejky M,J,D - Děkanka 18.6. 3.kolo MPD st.žactva - Strahov 27.9. Semifinále st.žactva - Bilina
22.5. 2.kolo MPD ml.žaků - Hostivař 21.-22.6. MČR Juniorů - Eden 11.-12.10. Přebor Prahy - víceboje - Juliska
25.-26.5. Přebor Phy Dorost,St.žactvo - Děkanka 29.6. 3.kolo II.ligy M,Ž - Pacov 16.10. Dvojutkání SK Aktis x Sokol Stodůlky
31.5. 1.kolo II.liga Muži,Ženy - Klatovy 18.-19.7. MČR víceboje - Houštka 6.12. Mikulášská hala - Stromovka
3.6. 2.kolo MPD junioři - Děkanka 20.8. Atletická středa - Houštka 13.12. Vánoční hala žactva - Strahov

Halová sezóna 2008

8.1. 1.veřejky žactva - Juliska Tunel 22.1. 4.veřejky M,J,D - Stromovka 12.2. 6.veřejky M,J,D - Stromovka
15.1. 1.veřejky D,J,M - Stomovka 26.-27.1. Přebor Prahy M,J,D - Stromovka 13.2. 5.veřejky žactva - Stromovka
15.1. 2.veřejky žactva - Juliska Tunel 5.2. 5.veřejky M,J,D - Stromovka 16.-17.2. MČR v hale D,J - Stromovka
16.1. 3.veřejky žactva - Stromovka 6.-7.2. Přebor Prahy Žactva - Strahov 25.2. 6.veřejky žactva - Stromovka
18.1. 2.veřejky M,J,D - Strahov 8.2. MČR ve víceboji (žákyně) - Strahov 1.-2.3. MČR v hale žactva - Strahov

Výsledky z roku 2007

Letní sezóna 2007

2.5. 1.kolo MPD mladších žáků - Strahov 2.6. II.kolo II.ligy - Sušice 25.8. IV.kolo II.ligy mužů - Klatovy
3.5. Olympiáda žactva - Strahov 5.6. Praga Academica 2007 1.-2.9. Mistrovství ČRdo 22 let - Jablonec n/N
9.5. 1.kolo MPD mladší žákyně - SK Dvojka 7.6. 1.semifinále ml.žákyň SK Dvojka 9.9. V.kolo II.ligy mužů - Pacov
9.5. 2.veřejky - Eden 9.6. Mezistátní utkání CR-SK-HUN Uher. Hradistě 11.9. 3.kolo MPD Dorostu - Juliska
12.-13.5. Pražské víceboje - Strahov 9.-10.6. Přebor Prahy ml. a st. žactva - Juliska 12.9. 1.finále žákyň - SK Dvojka
14.5. 2.kolo MPD mladší žákyně SP4 12.6. 2.kolo MPD Dorostu - Strahov 15.-16.9. MČR žactva - Břeclav
15.5. 3.veřejky - Eden 13.6. Pohár Praž. Primátora - žactvo - Juliska 18.9. 4.kolo MPD dorostu - Děkanka
16.5. 2.kolo mladších žáků 16.6. III.kolo II.ligy - Tábor 26.9. 3.finále skup.B ml.žákyně SK Dvojka
19.5. I.kolo II.ligy muži - Jihlava 20.-23.6. Hry III.Olympiády žactva Ustí n/L 8.10. 3.finále útěchy ml.žáků skup.B
22.5. 1.kolo MPD Dorostu - Eden 23.-24.6. MČR dorostu - Kladno 13.10. Přebor Prahy ml.žactva ve vícebojích
26.-27.5. Přebor Prahy mužů,juniorů,dorostu 7.7.07 Mladá Evropa 2007 - Jablonec n/N 15.10. Dvojutkání SK Aktis x Sokol Stodůlky
29.5. 3.kolo MPD ml.žákyně 18.8. Atletický mítink - Stará Boleslav 8.12. Mikulášská hala žactva - Stromovka
30.5. 3.kolo MPD ml.žáci Pekařka 22.8. Atletická středa - Stará Boleslav 15.12. Vánoční hala žactva - Strahov

Halová sezóna 2007

11.1. 1.veřejky žactva -Juliska tunel 18.1. 3.veřejky žactva - Juliska tunel 13.2. 8.veřejky PAS Stromovka
12.1. 1.veřejky PAS Strahov Hala 20.-21.1. Přebor Prahy M,D - Stromovka 14.2. veřejky žactva Stromovka
14.1. 2.veřejky PAS Stromovka 30.1. 6.veřejky PAS Stromovka 17.-18.2. Mistrovství ČR Dorostu a Juniorů
16.1. 3.veřejky PAS Stromovka 6.2. 7.veřejky PAS Stromovka 26.2. 7.veřejky žactva Stromovka
17.1. 2.veřejky žactva Stromovka 8.2. Přebor Prahy st.žactva Juliska Tunel 3.-4.3. Mistrovství ČR žactva v hale

Výsledky z roku 2006

Letní sezóna 2006

24.4. veřejky žactva - Děkanka 28.-29.5. Přebor Prahy st.žactva a dorostu - Eden 7.9. 4.kolo MPD Junioři - Děkanka
26.4. veřejky žactva - Kotlářka 3.6. 2.kolo II.ligy muži - Jihlava 7.9. 4.kolo MPD Dorostenky - Děkanka
2.5.veřejky žactva - Jeseniova 4.6. Přebor Prahy mladšího žactva - Kotlářka 11.9. 1.kolo útěchy ml.žáků - Juliska
4.5. 1.kolo MPD ml.žáků 5.6. Memoriál J.Odložila ml.žactvo - Juliska 12.9. 1.kolo útěchy ml.žákyň - Kotlářka
8.5. veřejky - štafety - Děkanka 6.6. 2.kolo MPD junioři,dorostenky - Eden 13.9. Sprinterský trojboj - Kotlářka
9.5. veřejky M,Ž,J,D.St.žactva - Eden 8.6. 2.kolo MPD starší žákyně - Děkanka 14.9. 2.kolo utěchy st.žákyně - Juliska
9.5. 1.kolo MPD st.žactva - Stromovka 10.6. 3.kolo II.ligy muži - České Budějovice 16.9. 5.kolo II.ligy mužů - Klatovy
10.5. 1.kolo MPD ml.žákyně 14.6. 5.veřejky - Eden 19.9. veřejky - Děkanka
13.5. Přebor Prahy Mužů a juniorů - Děkanka 15.6. 3.kolo MPD mladší žáci - Jeseniova 21.9. 2.kolo útěchy ml.žákyň - Mazurská
16.5. 1.kolo MPD dorostenky - Eden 19.6. 3.kolo MPD junioři a dorostenky - Juliska 1.10. Přebor Prahy víceboje ml.žactvo Jeseniova
16.5. 1.kolo MPD Junioři - Eden 22.6. 3.kolo MPD mladších žákyň - Kotlářka 4.10. Dvojutkání Sk Aktis x Sokol Stodůlky
17.5. 2.kolo MPD ml.žákyně - Campanus 28.6. 6.veřejky - sprint.trojboj - Děkanka 7.-8.10. Přebor Prahy víceboje - Juliska
21.5. 1.kolo II.ligy mužů - Děkanka 1.7. MČR Dorostu - Ostrava 18.10. Přebor Prahy v krosu - Stromovka
23.5. 2.kolo MPD ml.žáků - Sparta 2.9. 4.kolo II.ligy mužů - Sušice 11.12. Mikulášská Hala - Stromovka
24.5. veřejky - Eden 5.9. veřejky žactva - Jeseniova 22.12. Halový pětiboj - Stromovka

Halová sezóna 2006

17.12. Vánoční hala Strahov 17.1. 4.veřejný závod Stromovka 14.2. 8.veřejný závod Stromovka
4.1. veřejný závod žactvo Stromovka 19.1. veřejný závod žactvo Juliska 18.-19.2. Mistrovství ČR juniorů
10.1. 1. veřejný závod Stromovka 21.-22.1. Přebor Prahy Mužů,Juniorů,Dorostu 21.2. 9.veřejný závod Stromovka
12.1. veřejný závod žactvo Juliska 24.1. 5.veřejný závod Stromovka 22.-23.2. Přebor Prahy staršího žactva
13.1. 2.veřejný závod Strahov 25.1. veřejný závod žactvo Stromovka 27.2. veřejný závod žactva Stromovka
15.1. 3.veřejný závod Stromovka 7.2. 7.veřejný závod Stromovka 4.-5.3. Mistrovství ČR žactva

Výsledky z roku 2005

Letní sezóna 2005

4.5. 1.kolo mladších žákyň 6.6. II.kolo MPD staršího žactva Děkanka 3.9. IV.kolo II.ligy mužů Třebíč
5.5. 1.veřejný závod Slavia 7.6. II.kolo MPD juniorů a dorostu Děkanka 7.9. I.kolo útěchy ml.žákyň Juliska
9.5. 1.kolo mladších žáků 10.6. 5 veřejný závod Slavia 10.-11.9. Mistrovství ČR žáků a žákyň
11.5. 1.kolo MPD juniorů Strahov 13.6. 6 veřejný závod Děkanka 13.9. IV.kolo juniorů Juliska
15.5. Přebor Prahy mužů a juniorů 13.6. III.kolo mladších žáků Kotlařka 14.9. II.kolo útěcha st.žactva Juliska
16.5. 1.kolo MPD staršího žactva 15.6. III.kolo mladších žákyň Jeséniova 17.9. V.kolo II.ligy mužů Jihlava
18.5. 2.kolo mladších žákyň 19.6. III.kolo II.ligy mužů Tábor 21.9. II.kolo útěchy ml.žákyň
22.5. 1.kolo II.liga mužů Děkanka 20.6. 1.kolo útěcha staršího žactva Mazurská 24.9. Semifinále družstev juniorů Plzeň
23.5. 2.kolo mladších žáků 21.6. III.kolo juniorů Děkanka 2.10. Přebor Prahy ve vícebojích ml.žactvo
25.5. 4.veřejný závod Slavia 23.6. Praga Academica 4.10. Dvojutkání SK Aktis x Sokol Stodůlky
29.-30.5. Přebor Prahy dorostu a st.žactva 27.6. Memoriál J. Odložila - Dukla mítink 8.-9.10. Přebor Prahy ve vícebojích st.žákyně
4.6. II.kolo II.ligy mužů FTVS 2.7. Mistrovství ČR mužů Kladno 5.11. Přebor Prahy v Krosu Hostivař
5.6. Přebor Prahy mladšího žactva 21.8. Atletický mítink St.Boleslav 26.11. Mistrovství ČR v krosu Česká Lípa

Halová sezóna 2005

Vánoční hala 20.1.Veřejný závod Strahov 15.2. 7.veřejný závod Stromovka
Veřejné závody žactvo Stromovka (hala) 25.1. 4.Veřejný závod Stromovka 17.2.Veřejné závody pro žactvo Strahov
11.1. Veřejné závody Stromovka 26.1. 4.Veřejný závod žactva Stromovka Veřejné závody pro žactvo Stromovka 22.2.
13.1. Veřejné závody žactvo Juliska 28.-29.1. Přebor Prahy mužů,dorostu,juniorů Veřejné závody pro žactvo Juliska Tunel 3.3.
18.1. Veřejné závody Stromovka 2.-3.2. Přebor Prahy žactva 10.3.Veřejné závody pro žactvo Juliska Tunel
Veřejné závody žactvo 20.1. 6.veřejný závod Stromovka 8.2.

Výsledky z roku 2004

1. kolo MPD mladších žákyň, skup. B Přebor Prahy dorostenců a dorostenek 1.kolo útěchy ml. žákyň
1. kolo MPD juniorů, dorostenců,dorostenek Přebor Prahy ml. žáků a ml. žákyň 2. kolo soutěže útěchy MPD starších žáků
1. kolo mladších žáků skupiny B1 3. kolo MPD juniorů a dorostenců Finále MPD mužů - Olymp
1.kolo MPD staršího žactva skupina B 3.kolo MPD ml. žákyň skupina B1 2.kolo útěchy ml.žákyň
1.kolo MPD mužů - Slavie 3.kolo MPD mužů - Olymp Dvojuktání SK Aktis x Sokol Stodůlky
2. kolo MPD juniorů a dorostenců 4.kolo MPD dorostenců Kvalifikace o druhou ligu - Nýřany
2.kolo MPD Mužů - Kotlářka