Český atletický svaz Miloš Padevět Služby mobilního maséra www.mobilni-masaze.wz.cz Adidas FZŠ Mezi Školami

Medailonky

Trenéři

Anna Štvánová

0.jpg, 75kB
  1. trojskok - 11,58m
  2. dálka - 5,39m
  3. výška - 1,64m
  1. Trénuje od roku: 2002, 2015 (trenérka SK Aktis)
  2. Oblíbené disciplíny: dálka, trojskok, výška
  3. Oblíbení sportovci: Vlasic, Bolt
  4. Největším úspěchem je: 1. místo na HMČR 2010 dorostenky, trojskok - 11,36m/ 3.místo na MČR 2010 dorostenky, trojskok - 11,58m
  5. Trenér/ka: ročníky 2006 - 2010

Hana Ptáčníková

0.jpg, 75kB
  1. 60m - 7,84s
  2. 100m - 12,42s
  3. 150m - 19,06s
  4. 200m - 25,71s
  5. 400m - 61,47s
  6. 300m př. - 47,06s
  1. Trénuje od roku: 2003, 2015 (trenérka SK Aktis)
  2. Oblíbené disciplíny: 100m
  3. Oblíbení sportovci: Bolt, Shippers
  4. Největším úspěchem je: 2.místo na MČR žactva 2009, 60m - 7,9s
  5. Trenér/ka: ročníky 2005 - 2007

Jan Poděbradský

0.jpg, 75kB
  1. 400m - 45,92s
  2. 110m př. - 13,99s
  3. 400m př. - 49,66s
  4. 1500m - 4:07,00s
  5. Desetiboj - 8314 bodů
  1. Trénuje od roku: 1984, 2014 (trenér SK Aktis)
  2. Oblíbené disciplíny: Desetiboj
  3. Oblíbení sportovci: Emil Zátopek
  4. Největším úspěchem je: 1.místo na HME Gent 2000, 4x400m 3:06,10s (Muží­k, Poděbradský, Tesaří­k, Bláha) / 2.mí­sto na ME juniorů, desetiboj - 7396 bodů
  5. Trenér/ka: ročníky 2002 - 2004

Kateřina Jindřichová

0.jpg, 75kB
  1. Dálka - 6,07m
  1. Trénuje od roku: 2011 (trenérka SK Aktis)
  2. Oblíbené disciplíny: Dálka, 100m
  3. Oblíbení sportovci: Petr Jindřich
  4. Trenér/ka: ročníky 2002 - 2004

Markéta Padevětová

0.jpg, 75kB
  1. 60m - 7,82s
  2. 100m - 12,41s
  3. 150m - 19,19s
  4. 200m - 25,36s
  5. 300m - 45,21s
  6. dálka - 5,09m
  1. Trénuje od roku: 2002, 2015 (trenérka SK Aktis)
  2. Oblíbené disciplíny: 100m, 200m
  3. Největším úspěchem je: 6.místo na MČR juniorky 2013, 200m - 25,36s
  4. Trenér/ka: ročníky 2010 - 2011

Ondřej Votinský

0.jpg, 75kB
    1. Trénuje od roku: 2005, 2016 (trenér SK Aktis)
    2. Oblíbení sportovci: Michelle Jenneke
    3. Největším úspěchem je: přeskočení sebe sám ve výšce o 8cm
    4. Trenér/ka: ročníky 2007 - 2010

    Petr Urban

    0.jpg, 75kB
    1. 100m - 11,26s
    2. 200m - 24,17s
    3. 400m - 54,09s
    4. 110m př. - 16,18s
    5. dálka - 6,58m
    6. tyč - 4,65m
    1. Trénuje od roku: 1998, 2014 (trenér SK Aktis)
    2. Oblíbené disciplíny: všechno, co je kratší než 60m
    3. Oblíbení sportovci: Honza Poděbradský, Petr Jindřich a vsichni, na kterých je vidět, že mají sport rádi
    4. Největším úspěchem je: 1. místo na MČR 2008 junioři, tyč - 4,55m/ 2. místo na HMČR 2006 dorostenci, tyč - 4,01m
    5. Trenér/ka: ročníky 2008 - 2011

    Radek Bártl

    0.jpg, 75kB
    1. skok o tyči - 4,9m
    2. dálka - 6,65m
    3. koule 7,26kg - 13,13m
    4. 110m př. - 16,15s
    5. výška - 185cm
    1. Trénuje od roku: 1985, 2000 (trenér SK Aktis)
    2. Oblíbené disciplíny: skok o tyči
    3. Oblíbení sportovci: Jean Galfione
    4. Největším úspěchem je: 1.místo na ME veteránů 2010 Maďarsko - skok o tyči / 1.místo na MS veteránů 2011 Kalifornie - skok o tyči / 3.místo na MS veteránů 2013 Brazílie - skok o tyči / 3.místo na HME veteránů 2015 Polsko - skok o tyči / Juniorský mistr republiky družstev / Akademický mistr republiky
    5. Trenér/ka: ročníky 2001 a starší

    Atleti

    Adam Matějovič

    1. 60m - 9,77s
    2. 150m - 24,35s
    3. 60m př. - 12,78s
    4. dálka - 3,66s
    5. koule 3kg - 4,91m
    6. kriket - 24,30m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Adéla Novotná

    0.jpg, 75kB
    1. 100m - 13,00s
    2. 200m - 26,22s
    3. 400m - 64,12s
    4. 100m př. - 14,72s
    5. dálka - 550cm
    6. sedmiboj - 4588 bodů



    1. Trénuje od roku: 2004
    2. Oblíbené disciplíny: sedmiboj
    3. Oblíbení sportovci: Ashton Eaton
    4. Největším úspěchem je: 2. místo na MČR ve vícebojích st.žactvo 2009, sedmiboj - 4205 bodů/2. místo na HMČR ve vícebojích st.žactvo 2009, pětiboj - 3190 bodů/ 1. místo na HMČR ve vícebojích dorostenky 2010, pětiboj - 3447 bodů/ 1. místo na HMČR st.žactvo 2007, 3x300m (Sýkorová, Novotná, Táborská) - 2:13,35s
    5. Kategorie: dospělí

    Andrea Fiedlerová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,47s
    2. 300m - 56,4s
    3. 600m - 2:06,43s
    4. 60m př. - 15,22s
    5. dálka - 3,75m
    6. koule 2kg - 4,33m
    1. Trénuje od roku: 2013
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Anna Jedličková

    1. 60m - 8,99s
    2. 150m - 22,57s
    3. 800m - 3:06,01s
    4. 60m př. - 12,87s
    5. dálka - 4,28m
    6. kriket - 28,62m
    1. Trénuje od roku: 2016
    2. Kategorie: starší žactvo

    Anna Suchomelová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,07s
    2. 100m - 12,87s
    3. 150m - 19,17s
    4. 200m - 26,94s
    5. 300m - 42,55s
    6. dálka - 5,21m

    1. Trénuje od roku: 2011
    2. Oblíbené disciplíny: 150m, dálka
    3. Oblíbení sportovci: Bolt, Shippers, Fraser-Pryce, Farah, Lavillenie
    4. Největším úspěchem je: 3.mí­sto na LODH ml.žákyně, 60m - 8,14s/5.místo na HMČR žactva 2016, 150m - 19,23s
    5. Kategorie: starší žactvo

    Bajsangur Soltakhanov

    1. 60m - 9,95s
    2. 150m - 23,85s
    3. 600m - 2:00,88s
    4. kriket - 52,03s
    5. výška - 115cm
    6. koule 3kg - 5,10m
    1. Trénuje od roku: 2015
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Barbora Suchánková

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,82s
    2. 150m - 24,23s
    3. 300m - 50,68s
    4. kriket - 26,34m
    5. koule 2kg - 5,98m
    6. dálka - 3,45m
    1. Trénuje od roku: 2013
    2. Kategorie: mladší žactvo

    David Klement

    1. 60m - 8,09s
    2. 100m - 13,13s
    3. 200m - 26,23s
    4. 300m - 42,1s
    5. 60m př. - 9,64s
    6. 110m př. - 17,61s
    1. Trénuje od roku: 2010
    2. Oblíbené disciplíny: 150m
    3. Oblíbení sportovci: Vítězslav Veselý
    4. Největším úspěchem je: 10.místo na přeboru Prahy st.žactva 2016, 60m př. - 10,20s
    5. Kategorie: dorost

    David Smutný

    1. 60m - 9,30s
    2. 150m - 22,14s
    3. dálka - 3,82m
    4. koule 3kg - 6,08m
    5. kriket - 38,55m
    6. výška - 120cm
    1. Trénuje od roku: 2015
    2. Kategorie: mladší žactvo

    David Švec

    1. 60m - 8,33s
    2. 800m - 2:55,23s
    3. 60m př. - 10,91s
    4. Dálka - 5,02m
    5. Kriket - 26,24m
    1. Trénuje od roku: 2008
    2. Oblíbené disciplíny: 60m, dálka
    3. Kategorie: dorost

    Eda Balík

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,81s
    2. 150m - 21,89s
    3. 300m - 51,26s
    4. 600m - 2:09,4s
    5. 800m - 2:45,66s
    6. dálka - 4,53m
    1. Trénuje od roku: 2012
    2. Oblíbené disciplíny: oštěp
    3. Oblíbení sportovci: Usain Bolt
    4. Kategorie: dorost

    Eliška Damašková

    0.jpg, 75kB
    1. 150m - 20,07s
    2. 200m - 27,37s
    3. 300m - 44,2s
    4. dálka - 5,02m
    5. výška - 1,65cm
    6. koule 3kg - 11,25m
    1. Trénuje od roku: 2012
    2. Oblíbené disciplíny: dálka
    3. Oblíbení sportovci: Můj táta, Johnson-Thompson, Lukáš
    4. Největším úspěchem je: 1.místo na přeborech Prahy st.žactva 2016, výška - 1,59m/2.místo na přeborech Prahy st.žactva 2016, koule 3kg - 10,68m/ 9.místo na HMČR st.žactva 2016, výška - 1,58m
    5. Kategorie: dorost

    Erik Hendrych

    0.jpg, 75kB
    1. 400m - 58,11s
    2. 600m - 1:44,02s
    3. 800m - 2:18,7s
    4. 1000m - 3:19,78s
    5. 1500m - 5:01,56s
    6. 110m př. - 20,65s
    1. Trénuje od roku: 2006
    2. Oblíbené disciplíny: 400m, 110m př.
    3. Oblíbení sportovci: Zuzana Hejnová
    4. Největším úspěchem je: Osobní­ rekord na 400m - 58,11s na II.lize mužů a žen 2014
    5. Kategorie: dospělí

    Filip Nemšovský

    1. 60m - 9,99s
    2. 150m - 23,50s
    3. 1500m - 5:25,84s
    4. výška - 1,15m
    1. Trénuje od roku: 2017
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Filip Zvánovec

    1. 60m - 9,32s
    2. 150m - 23,74s
    3. 300m - 56,26s
    4. koule 3kg - 5,19m
    5. dálka - 3,67m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Jakub Valo

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,06s
    2. 150m - 23,2s
    3. 800m - 2:24,39s
    4. Dálka - 4,28m
    5. Koule 3kg - 6,97m
    6. Kriket - 29,74m
    1. Trénuje od roku: 2011
    2. Oblíbené disciplíny: koule
    3. Kategorie: starší žactvo

    Jan Poděbradský ml.

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,01s
    2. 600m - 1:43,17s
    3. 800m - 2:17,93s
    4. 1000m - 3:28,52s
    5. 1500m - 4:51,66s
    6. 60m př. - 10,70s
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Největším úspěchem je: 1.místo na přeborech Prahy ml.žactva 2017, 1500m - 4:51,66s
    3. Kategorie: mladší žactvo

    Jan Šafránek

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 7,25s
    2. 100m - 11,46s
    3. 150m - 17,53s
    4. 200m - 23,49s
    5. 300m - 38,38s
    6. Koule 7,26kg - 8,78m
    1. Trénuje od roku: 2003
    2. Oblíbené disciplíny: 60m
    3. Oblíbení sportovci: Asafa Powell
    4. Největším úspěchem je: 2.mí­sto na HMČR žactva 2010, 150m - 18,34s
    5. Kategorie: dospělí

    Jan Šulc

    0.jpg, 75kB
    1. Výška - 1,72m
    2. Dálka - 6,01m
    3. Trojskok - 13,06m
    1. Trénuje od roku: 1999
    2. Oblíbené disciplíny: Trojskok
    3. Oblíbení sportovci: Jonathan Edwards
    4. Největším úspěchem je: 2.místo na přeborech Prahy mužů 2013, trojskok - 12,77m
    5. Kategorie: dospělí

    Jiří­ Holer

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 7,8s
    2. 100m - 12,31s
    3. 200m - 25s
    4. 400m - 55,34s
    5. Dálka - 6,25m
    6. Trojskok - 13,44m
    1. Trénuje od roku: 1997
    2. Oblíbené disciplíny: Trojskok
    3. Oblíbení sportovci: Barbora Špotáková
    4. Největším úspěchem je: 1.místo na přeborech Prahy juniorů, trojskok - 12,18m
    5. Kategorie: dospělí

    Jiří­ Vančura

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,04s
    2. 100m - 12,65s
    3. 150m - 18,95s
    4. 200m - 25,64s
    5. 300m - 40,08s
    6. 400m - 56,82s
    1. Trénuje od roku: 2001
    2. Oblíbené disciplíny: 400m
    3. Oblíbení sportovci: Petra Marvelovská
    4. Největším úspěchem je: Účast na většině soustředění
    5. Kategorie: dospělí

    Karel Vašíček

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,35s
    2. 150m - 22,14s
    3. 300m - 53,99s
    4. 600m - 2:12,57s
    5. 60m př. - 11,08s
    6. Dálka - 4,17m
    1. Trénuje od roku: 2011
    2. Oblíbené disciplíny: Překážky, dálka
    3. Oblíbení sportovci: Jan Železný
    4. Kategorie: dorost

    Kateřina Králová

    0.jpg, 75kB
    1. 100m - 13,88s
    2. 200m - 28,20s
    3. 400m - 62,5s
    4. 800m - 2:32,2s
    5. Oštěp 600g - 28,96m
    1. Trénuje od roku: 2012
    2. Oblíbené disciplíny: Oštěp, 400m
    3. Oblíbení sportovci: Lavillenie, Barshim, Lemaitre, Richardson
    4. Největším úspěchem je: účast na HMČR juniorky 2015, 2016
    5. Kategorie: dospělí

    Kateřina Martí­nková

    0.jpg, 75kB
    1. 100m - 13,54s
    2. 150m - 20,61s
    3. 200m - 27,81s
    4. 300m - 44,3s
    5. 400m - 61,73s
    6. Dálka - 4,76m
    1. Trénuje od roku: 2009
    2. Oblíbené disciplíny: 200m
    3. Oblíbení sportovci: Lavillenie, Felix
    4. Největším úspěchem je: 4.místo na Přeborech Prahy juniorky 2014, 400m - 62,7s
    5. Kategorie: dospělí

    Kristýna Rubešová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 10,11s
    2. 150m - 24,75s
    3. Výška - 1,10m
    4. Koule 2kg - 5,50m
    5. dálka - 3,55m
    6. 60m př. - 13,02s
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Oblíbené disciplíny: 60m
    3. Oblíbení sportovci: Pavel Maslák
    4. Kategorie: starší žactvo

    Lukáš Jakoubek

    0.jpg, 75kB
    1. 800m - 2:04,55s
    2. 1500m - 4:16,89s
    3. 3000m - 9:24,16s
    4. 10 000m - 37:16min
    5. půlmaraton - 1:21:11h
    6. maraton - 2:57:54h
    1. Trénuje od roku: 2001
    2. Oblíbené disciplíny: 1500m
    3. Oblíbení sportovci: Jakub Holuša
    4. Největším úspěchem je: 11.místo na MČR dorostu 2006, 3000m - 9:44,16s
    5. Kategorie: dospělí

    Markéta Kramolišová

    0.jpg, 75kB
    1. 400m - 63,91s
    2. 800m - 2:26,73s
    3. 1000m - 3:32,1s
    4. 1500m - 5:17,27s
    5. dálka - 4,60m
    6. výška - 1,35m
    1. Trénuje od roku: 2013
    2. Oblíbené disciplíny: 800m
    3. Oblíbení sportovci: Pavel Maslák
    4. Největším úspěchem je: 3.místo na přeborech Prahy st.žactvo 2016, 1500m - 5:18,7s/účast na HMČR žactva 2016/3.místo na přeborech Prahy st.žactvo 2016,, 1500m - 5:17,27s
    5. Kategorie: dorost

    Martin Černík

    1. 60m - 8,99s
    2. dálka - 3,91m
    3. výška - 130cm
    4. 60m př. - 12,55s
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Matěj Kopecký

    1. 60m - 9,65s
    2. 150m - 24,93s
    3. 300m - 53,5s
    4. 600m - 2:03,82s
    5. koule 3kg - 5,47m
    6. 60m př. - 12,46s
    1. Trénuje od roku: 2015
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Matyáš Rusek

    1. 60m - 9,67s
    1. Trénuje od roku: 2017
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Matyáš Vaněk

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,41s
    2. 150m - 19,95s
    3. 300 - 43,85s
    4. Dálka - 4,93m
    5. Koule 3kg - 5,55m
    6. výška - 1,35m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Oblíbené disciplíny: 60m
    3. Oblíbení sportovci: Barbora Špotáková
    4. Kategorie: mladší žactvo

    Michal Drdlíček

    1. 60m - 7,22s
    2. 100m - 11,22s
    3. 150m - 17,43s
    4. 200m - 22,36s
    5. 300m - 36,63s
    6. 400m - 50,22s


    1. Trénuje od roku: 2000
    2. Oblíbené disciplíny: 400m
    3. Oblíbení sportovci: Kateřina Králová, Špotáková, Shippers
    4. Největším úspěchem je: 3.místo na MČR juniorů 2007, 400m - 50,62s
    5. Kategorie: dorost

    Michal Voldřich

    1. výška - 1,88m
    2. dálka - 6,58m
    3. trojskok - 13,20m
    4. disk 2kg - 29,05m
    5. oštěp 800g - 42,08m
    1. Trénuje od roku: 2006
    2. Kategorie: dospělí

    Mikuláš Valo

    0.jpg, 75kB
    1. 400m - 53,43s
    2. 800m - 2:07,83s
    3. 1000m - 2:48,53s
    4. tyč - 3,63m
    5. Výška - 1,70m
    6. Dálka - 6,08m
    1. Trénuje od roku: 2010
    2. Oblíbené disciplíny: Dálka
    3. Oblíbení sportovci: Usain Bolt
    4. Největším úspěchem je: Účast na LODH, dálka a výška/ 3.místo na přeborech Prahy st.žactva 2015, výška - 1,64m a dálka - 5,51m
    5. Kategorie: dorost

    Miloš Helta

    0.jpg, 75kB
    1. 400m - 51,5s
    2. 800m - 1:59,45s
    3. 1500m - 4:11,00s
    1. Trénuje od roku: 2003
    2. Oblíbené disciplíny: 800m
    3. Oblíbení sportovci: Barbora Špotáková
    4. Největším úspěchem je: 9.mí­sto na MČR junioři 2006, 1500m - 4:14,51s
    5. Kategorie: dospělí

    Miloš Padevět

    1. 100m - 12,33s
    2. 150m - 18,55s
    3. 200m - 24,92s
    4. 100m př. - 15,72s
    5. Výška - 1,51m
    6. Koule 3kg - 8,47m
    1. Trénuje od roku: 2006
    2. Oblíbené disciplíny: Překážky
    3. Oblíbení sportovci: Pascal Martinot-Lagarde
    4. Největším úspěchem je: 4.mí­sto na přeborech Prahy st.žactva 2014, 100m př. - 15,72s
    5. Kategorie: dorost

    Miriam Culková

    1. 60m - 10,07s
    2. 300m - 52,46s
    3. krikeťák - 35,87m
    1. Trénuje od roku: 2017
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Monika Mariani

    1. 60m - 8,91s
    2. 300m - 50,05s
    3. 600m - 1:57,35s
    4. 800m - 2:48,25s
    5. výška - 1,15m
    6. kriket - 27,74m
    1. Trénuje od roku: 2011
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Monika Pašková

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,4s
    2. 100m - 13,29s
    3. 150m - 19,78s
    4. 300m - 46,02s
    5. dálka - 4,53m
    6. 60m př. - 9,85s
    1. Trénuje od roku: 2013
    2. Oblíbené disciplíny: 60m, výška
    3. Oblíbení sportovci: Fraser-Price
    4. Největším úspěchem je: 2.místo na přeborech Prahy ml. žactva 2015, dálka - 4,41m/ 3.místo na přeborech Prahy ml.žactva 2015, 60m - 8,53s
    5. Kategorie: starší žactvo

    Nikol Flašarová

    0.jpg, 75kB
    1. 400m - 63,61s
    2. 600m - 1:46,30s
    3. 800m - 2:33,91s
    1. Trénuje od roku: 2000
    2. Oblíbení sportovci: Spearmon, Zátopek
    3. Kategorie: dospělí

    Nikola Šimlová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,1s
    2. 150m - 21,53s
    3. 800m - 2:44,89s
    4. Dálka - 4,49m
    5. Koule 3kg - 6,48m
    6. Krikeťák - 31,33m
    1. Trénuje od roku: 2010
    2. Oblíbené disciplíny: Krikeťák
    3. Oblíbení sportovci: Zuzana Hejnová
    4. Největším úspěchem je: 2.místo na 2.kole kvalifikace přeboru Prahy družstev ml.žactva 2015, 600m - 2:03,06s
    5. Kategorie: starší žactvo

    Patricia Grandová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,59s
    2. 60m př. - 11,72s
    3. koule 3kg - 6,96m
    4. dálka - 3,39m
    5. kriket -34,44m
    6. 600m - 2:25,82s
    1. Trénuje od roku: 2015
    2. Kategorie: starší žactvo

    Paula Grandová

    1. 60m - 10,64s
    2. 150m - 27,17s
    3. 800m - 2:57,04s
    4. 1500m - 5:54,99s
    5. Disk 0,75kg - 10,16m
    6. Koule 3kg - 5,2m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Oblíbené disciplíny: Dálka
    3. Oblíbení sportovci: Usain Bolt
    4. Největším úspěchem je: 3. místo na Přeborech Prahy dorostenek 2017, 1500m - 5:54,99s
    5. Kategorie: dorost

    Petr Jindřich

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 7,24s
    2. 100m - 11,19s
    3. 200m - 23,02s
    4. 400m - 51,3s
    5. 60m př. - 8,86s
    6. 110m př. - 15,61s
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Oblíbené disciplíny: 110m př.
    3. Oblíbení sportovci: Usain Bolt
    4. Největším úspěchem je: 12. místo na HMČR ve vícebojích muži 2016, sedmiboj - 4369b
    5. Kategorie: dospělí

    Petr Suchomel

    0.jpg, 75kB
    1. hod kladivem 7,26kg - 45,36m
    2. břemeno 10kg - 13,47m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Kategorie: dospělí

    Petra Pácalová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,57s
    2. 100m - 13,96s
    3. 150m - 20,67s
    4. výška - 1,35m
    5. dálka - 4,67m
    6. koule 3kg - 8,06m
    1. Trénuje od roku: 2013
    2. Oblíbené disciplíny: 150m
    3. Oblíbení sportovci: Sharika Nevils
    4. Největším úspěchem je: 12.mí­sto na přeborech Prahy ml.žactva 2015, 150m - 21,7s
    5. Kategorie: starší žactvo

    Petra Viplerová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 8,77s
    2. 150m - 21,03s
    3. 300m - 45,69s
    4. 60m př. - 10,70s
    5. Koule 3kg - 6,07m
    6. Dálka - 4,74m
    1. Trénuje od roku: 2012
    2. Oblíbené disciplíny: 150m
    3. Oblíbení sportovci: Barbora Špotáková
    4. Největším úspěchem je: Osobní­ rekord na přeborech Prahy 2015, 150m - 22,46s
    5. Kategorie: starší žactvo

    Ráďa Plaček

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,5s
    2. 150m - 23,92s
    3. 800m - 3:01,59s
    4. Dálka - 4,02m
    5. Koule 3kg - 4,5m
    6. Krikeťák - 40,88m
    1. Trénuje od roku: 2009
    2. Oblíbené disciplíny: Krikeťák
    3. Oblíbení sportovci: Vítězslav Veselý
    4. Největším úspěchem je: 7.mí­sto na závodech O pohár pražského primátora 2015, krikeťák - 40,88m
    5. Kategorie: starší žactvo

    Samuel Grulich

    1. 60m - 8,13s
    2. 60m př. - 9,78s
    3. 150 - 20,32s
    4. výška - 1,22m
    5. dálka - 4,43m
    6. 800 - 2:55,68s
    1. Trénuje od roku: 2015
    2. Největším úspěchem je: 1. místo na přeborech Prahy ml. žactva 2017 - 60m př. - 10,44s
    3. Kategorie: mladší žactvo

    Sandra Zemanová

    0.jpg, 75kB
    1. 400m - 68,47s
    2. 500m - 1:25,82s
    3. 800m - 2:34,42s
    4. 1000m - 3:20,84s
    5. 1500m - 5:20,18s
    6. 3000m - 12:33,45s
    1. Kategorie: dospělí

    Štěpán Kožina

    0.jpg, 75kB
    1. 300m - 49,99s
    2. 600m - 1:43,34s
    3. 800m - 2:22,66s
    4. 1000m - 3:04,02s
    5. 1500m - 4:50,46s
    6. 1500m př. - 4:59,63s
    1. Trénuje od roku: 2010
    2. Oblíbené disciplíny: 3000m/1500m př.
    3. Oblíbení sportovci: Evan Jager
    4. Největším úspěchem je: 1.místo na přeborech Prahy ml.žactva 2016, 1000m - 3:11,04s
    5. Kategorie: starší žactvo

    Štěpán Turček

    1. 60m - 9,58s
    2. 600m - 2:06,08s
    3. dálka - 3,71m
    4. kriket - 43,07m
    5. koule 3kg - 7,53m
    1. Trénuje od roku: 2015
    2. Kategorie: dorost

    Tereza Hladíková

    0.jpg, 75kB
    1. 600m - 2:15,8s
    2. 800m - 3:14,59s
    3. 60m př. - 14,08s
    4. dálka - 3,72m
    5. koule 2kg - 6,15m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Kategorie: starší žactvo

    Tereza Kubíčková

    0.jpg, 75kB
    1. 800m - 2:30.75s
    2. 1000m - 3:16,34s
    3. 1500m - 5:08.87s
    4. 3000m - 12:34,77s
    5. půlmaraton - 1:44:59h
    1. Trénuje od roku: 2003
    2. Oblíbené disciplíny: 1500m
    3. Oblíbení sportovci: Emil Zátopek
    4. Největším úspěchem je: výhra pražského běžeckého poháru 2007
    5. Kategorie: dospělí

    Tereza Lí­balová

    0.jpg, 75kB
    1. 100m - 13,53s
    2. 150m - 19,79s
    3. 300m - 42,8s
    4. 60m př. - 9,35s
    5. 100m př. - 15,61s
    6. dálka - 5,22m
    1. Trénuje od roku: 2009
    2. Oblíbené disciplíny: překážky
    3. Oblíbení sportovci: Fraser-Price, Dibaba, Shippers, Bolt, Felix
    4. Největším úspěchem je: 8.místo na HMČR st.zactva 2015 60m př. - 9,33s/1.místo na přeboru Prahy st.žactvo 2016, skok daleký - 5,22m/1. místo na přeborech Prahy st.žactva 2016, 60m př. - 9,13s/účast na HMČR žactva 2016
    5. Kategorie: dorost

    Tereza Tóthová

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 9,16s
    2. 150m - 26,00s
    3. výška - 1,4m
    4. dálka - 4,14m
    5. tyč - 2,05m
    1. Trénuje od roku: 2016
    2. Kategorie: starší žactvo

    Tomáš Kreidl

    0.jpg, 75kB
    1. 300m - 50,61s
    2. 800m - 2:22,59s
    3. 1000m - 3:04,78s
    4. 1500m - 4:44,2s
    5. 60m př. - 10,65s
    6. Kriket - 34,87m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Oblíbené disciplíny: 800m, překážky
    3. Oblíbení sportovci: Usain Bolt
    4. Kategorie: starší žactvo

    Viktorie Vydrová

    0.jpg, 75kB
    1. 150m - 22,85s
    2. 600m - 2:12,78s
    3. 60m př. - 11,37s
    4. Dálka - 4,13m
    5. Krikeťák - 33,19m
    6. Koule 3kg - 6,42m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Oblíbené disciplíny: 150m, výška
    3. Oblíbení sportovci: Bolt, Hejnová
    4. Největším úspěchem je: 5.Mí­sto na IV. kole MPD ml.žactva, koule 2kg - 7,47m
    5. Kategorie: starší žactvo

    Vít Novotný

    1. 60m - 9,41s
    2. 300m - 50,7s
    3. 1000m - 3:34,41s
    4. 3000m - 12:05,02
    5. krikeťák - 36,44m
    1. Trénuje od roku: 2017
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Vojtěch Hlavačka

    0.jpg, 75kB
    1. 60m - 7,68s
    2. 100m - 11,85s
    3. 400m - 53,11s
    4. 110m př. - 17,88s
    5. 400m př. - 61,26s
    1. Trénuje od roku: 2008
    2. Oblíbené disciplíny: 110m př.
    3. Oblíbení sportovci: Michael Drdlíček, Jiří Vančura
    4. Největším úspěchem je: 100m kraulem za rovnou minutu
    5. Kategorie: dospělí

    Vojtěch Sochorovský

    1. 60m - 9,87s
    2. 150m - 24,07s
    3. 300m - 54,52s
    4. 800m - 3:13,50s
    5. dálka - 2,95m
    6. krikeťák - 32,97m
    1. Trénuje od roku: 2014
    2. Kategorie: mladší žactvo

    Zuzana Szymanská

    0.jpg, 75kB
    1. 600m - 1:58,25s
    2. 800m - 2:47,75s
    3. kriket - 28,11m
    4. koule 2kg - 5,38m
    5. dálka - 2,97m
    1. Kategorie: mladší žactvo