Trenéři

Předseda, zakladatel a šéftrenér SK Aktis. Absolvent FTVS UK, obor trenérství a učitelství, trenér 1.třídy s více než 25 letou trenérskou praxí. Bývalý vrcholový tyčkař, nyní stále aktivní atlet.

Jsem trenérem na AKTISU od roku 2017. Většinu času jsem trenérem kategorie mladšího žactva, kde se snažím o všeobecný rozvoj mladých atletů a atletek.

Mezi lety 2015 a 2020 jsem vystudoval obor učitelství tělesné výchovy a zeměpisu na FTVS a během let v AKTISU jsem prošel několika školeními, z nichž poslední bylo pro získání licence trenéra 3. třídy. Mým hlavním cílem je, aby atletika děti bavila a vybudovala v nich pozitivní vztah ke sportu.

Jsem členem klubu SK Aktis téměř od jeho založení. Během své atletické kariéry jsem získala několik medailí jak z Preborů Prahy, tak z MČR.

Nyní jsem porodní asistentka na mateřské dovolené a také trenérka minipřípravky. Mým cílem je naučit deti všestrannost pohybu a vybudovat si lásku ke sportu.

V Aktisu trénuji od roku 2018. Jsem trenérkou přípravky a v roce 2022 jsem získala trenérskou kvalifikaci i pro žactvo. Studuji na FTVS, obor učitelství tělesné výchovy.

Mimo trénování dětí na atletice se dále věnuji kondičním kruhovým tréninkům pro dospělé a inline táborům. Sport je pro mě každodenní součástí života a mým největším potěšením je, když vidím děti, jak mají radost z pohybu. Mojí snahou na trénincích je aplikovat pozitivní přístup, budovat nová přátelství a prohloubit zájem u dětí o atletiku i v následujících letech.

Do Aktisu jsem přišla už v roce 2013 a postupně jsem se dostala až k trénování dětí, které jsem začala trénovat v roce 2019. Zároveň jsem studentkou FTVS, kde studuji obor management tělesné výchovy a sportu.

Práce s dětmi mě vždycky bavila a mým cílem, aby byl sport pro děti zábavou a provázel je celým životem.

Přejít nahoru